اهداف و آرمان های اصیل انقلاب اسلامی برای جوانان و جوانان تبیین شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنایی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد که در اتاق جلسات دفتر امام جمعه برگزار شد، گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای جنگ سایبری سرمایه گذاری می کنند که باید بر اساس اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی باشد. برای جوانان و جوانان به راحتی قابل توضیح است.

وی در خصوص تاثیر و نقش مسئولین و خبرنگاران در مدیریت فرهنگ فضای مجازی در شهرستان، تصریح کرد: دشمن از طریق فضای مجازی کانون خانواده، نظام و انقلاب اسلامی و فضای مجازی را هدف قرار داد. این فضا باید کنترل و مدیریت شود و از آن استفاده نشود، اجازه دهیم دشمنانمان به جولان بروند.

امام جماعت شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه نقش خبرنگاران در توسعه فرهنگی جامعه قابل جایگزینی نیست خاطرنشان کرد: خبرنگاران در گسترش رفاه اجتماعی، اجتماعی و در اطلاع رسانی و تبیین جامعه نقش موثری دارند.

حجت الاسلام باقری برپایی حجاب و عفاف را یکی از دستورات اسلام اعلام کرد و افزود: در این راستا هدف دشمنان اسلام ترویج حجاب در جامعه است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: مسئولان دانشگاه و آموزش و پرورش در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بیش از پیش تلاش کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد بر اهمیت و ضرورت رعایت حجاب و عفاف در جامعه تاکید کرد و افزود: حجاب و عفاف یکی از موارد مهم در دین مقدس اسلام، دلیلی برای تقویت و تقویت است. پایه های خانواده و نیز باعث کرامت زن و مرد می شود.

حفظ حجاب و عفاف توصیه شهداست

فرماندار شهرستان پارس آباد نیز در ادامه این جلسه اعلام کرد: دشمن در صدد نابودی نظام ساخته شده بر اساس ارزش های دینی است اما به خواست خداوند به برکت خون شهدا و نظام اسلامی. کشور، این انقلاب پابرجاست و راه شهدا ادامه دارد.

جابر جهانبین تاکید کرد: ترویج حجاب و عفاف به معنای پاسداری از خون شهدا، مملو از توصیه به مردم و خواهران برای رعایت این مهم در وصیت نامه شهید است و شهید آن را در وصیت نامه خود نوشته است. توصیه برای حفظ و دفاع از نظام اسلامی».