انواع شوک در رژیم کتوژنیک در یک ماه به چه صورت میباشد؟ (4)

انواع شوک در رژیم کتوژنیک در یک ماه به چه صورت میباشد؟
رژیم کتو ژنیک, روزه در رژیم کتوژنیک, نمونه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک, کتوژنیک رژیم, رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت, رژیم کتوژنیک عانگع اصلانیان, رژیم کیتو, میان وعده کتویی, رژیم لاغری کتوژنیک, رژیم لاغری رایگان نی نی سایت, رژیم کتوژنیک چند روزه است, میان وعده های رژیم کتوژنیک, چند کیلو لاغری با متفورمین نی نی سایت, یبوست در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, عوارض رژیم کتوژنیک نی نی سایت, رژیم کتوژنیک برنامه, یک نمونه از رژیم کتوژنیک, میزان کاهش وزن در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, آب قلم در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, نمونه رژیم عانگع اصلانیان, رژیم کتویی, خرما در رژیم کتوژنیک, رژيم كتوژنيك رايگان, رژیم غذایی کتو, کتوژنیک نی نی سایت, رژیم مرغ نی نی سایت, صبحانه کتوژنیک نی نی سایت, نمونه رژيم كتو, کتو, رژیم شوک سه روزه نی نی سایت, رژیم پروتئین نی نی سایت, رژیم مایعات نی نی سایت, رژیم‌کتو, رژیم کتوژنیک ایرانی, رژیم شوک کتوژنیک, برنامه غذایی کتویی, رژیم فستینگ نی نی سایت, چند کیلو لاغری با زنجبیل نی نی سایت, رژیم سه روزه آب و عسل نی نی سایت, رژیم لاغری کتو, کتو رژیم, کیا با رژیم کتوژنیک لاغر شدن, رژیم‌کتوژنیک

اما پیشنهادهایی که برای دنبال کنندگان رژیم کتو ارائه میشود هم بسیار وسیع است. این تصور که باید پروتئین مورد نیاز بدن را تنها از منابع گوشتی دریافت کرد، به اشتباه در میان دنبال کنندگان رژیم کتو جا افتاده است.

رژیم غذایی کتو

در رژیم کتوژنیک چه چیزی بنوشیم؟ این هم 10 غذای رژیم کتوژنیک برای شما عزیزان. علاقه مندی ها در خصوص رژیم کتوژنیک در اواسط ۱۹۹۰ دوباره اوج گرفت.

بعد از معرفی این داروها افراد کمتر به رژیم کتوژنیک علاقه نشان دادند. اگر میخواهید دربارهی فواید و مزایای رژیم کتوژنیک بیشتر بدانید، پیشنهاد میکنیم مطلب فواید رژیم کتوژنیک را بخوانید.

یک نمونه از رژیم کتوژنیک

دلیل آن این است: در مقادیر کم، بدن می تواند پروتئین را به گلوکز تغییر دهد، به این معنی که اگر شما بیش از حد از پروتئین بخورید، به ویژه در مراحل ابتدایی رژیم غذایی کتو، انتقال آن به کتوز را کاهش خواهد داد.

میزان پروتئین فراهم شده در رژیم غذایی بر مبنای سن کودک، عملکرد کلیوی و عامل استرس تعیین می شود. پدر این کودک بعدها بنیاد چارلی را تأسیس کرد که اطلاعات و توصیه هایی در خصوص رژیم کتوژنیک برای والدین، رژیم شناسان و سایر متخصصین سلامت فراهم می نمود.

و مانند هر رژیم غذایی دیگر، فقط در صورت سازگار ماندن با آن و در دراز مدت کارآمد خواهد بود.

رژیم کتوژنیک چند روزه است

این رژیم به هیچ وجه نباید طولانی مدت یا همیشگی باشد و باید کنترل شده و تحت تدابیری اجرا شود، در غیر این صورت زیانآور خواهد شد.

هرچند توصیه میشود این برنامه غذایی را بیش از یک ماه پشت سر هم دنبال نکنید، انتظار میرود که بعد از پایان رژیم لاغری به روند خوردن غذاهای مناسب و سالم ادامه دهید.

رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت

امروز هم در کنار خوردن سبزیجات و میوه باید 8 تا 10 لیوان آب بخورید . ۲- قابلمه را روی حرارت بگذارید، و آرام هم بزنید، در عین این که مواد را به خوبی مخلوط میکنید، صبر کنید تا شیر خوب داغ شود.

۳- حالا باید قابلمه را از روی حرارت برداشته، پوره کدو حلوایی را داخل آن ریخته و آرام هم بزنید.

رژیم کتوژنیک ایرانی

این رژیم باید و نباید های فراوانی دارد و برای دستیابی به نتیجه، بایستی آن ها را رعایت کنید. رژیم کتوژنیک باعث میشود چربیها در کبد به «کِتون» تبدیل شوند.

برای این منظور میتوانید روزانه پنج یا ده درصد به مقدار کربوهیدرات مصرفی خود اضافه کرده و به همان میزان از مصرف چربیها بکاهید.

یکی دیگر از انواع رژیم تک خوری، رژیم مونو حذفی است که در آن، تلاش می شود غذاهای مضر از رژیم روزانه حذف شود.

رژیم شوک سه روزه نی نی سایت

گزارش شده است که نسبت موفقیت در رژیم معادل رژیم جان هاپکینز است. رژیم وایلدر با دستورالعمل مورد استفاده در مرکز پزشکی جان هاپکینز در حال حاضر هم خوانی دارد.

رژیم لاغری روزه داریخوردن بیش از حد تنقلات یا غذای ناخواسته در پنجره ۸ ساعته می تواند اثرات مثبت روش ۱۶/۸ را از بین ببرد.

کودک همچنین باید توانایی خویشتنداری نیز داشته باشد زیرا مصرف کردن فقط چند عدد کلوچه یا هرچیز حاوی قند مثل خمیردندانها یا سایر محصولات مراقبت دهانی اثرات رژیم را از بین برده و احتمالاً منجر به تشنج میشود.

اما در حقیقت بایستی از مصرف بهاندازه فیبر و سبزیها حاوی فیبر نیز مطمئن شوید. ۲. مخلوط را حرارت داده، هم بزنید و از به جوش نیامدن آن مطمئن شوید.

یبوست در رژیم کتوژنیک نی نی سایت

سپس خردل سبوسدار را به همراه سرکه سیب اضافه کنید و خوب هم بزنید تا با مواد مخلوط شوند. مقایسه اثر گاماگلوبولین وریدی با رژیم کتوژنیک در کودکان مبتلا به صرع مقاوم.

خرما در رژیم کتوژنیک

رژیم در هر روز ۱۰ تا ۱۵ گرم کربوهیدرات، یک گرم پروتئین به ازای هر کیلو گرم وزن بدن و مابقی انرژی را از محل چربی تامین می کرد.

رژیم لاغری رایگان نی نی سایت

پیش از آمدن به بیمارستان غذای روزانه کودک در سه روز متوالی ثبت میشود که این امر به پزشک این امکان را می دهد تا میانگین دریافت انرژی روزانه کودک را جهت طراحی رژیمی برای تامین نیازهای رشد کودک ارزیابی نماید.

زمانی که بدن احتیاج به انرژی دارد ولی نمیتواند آن را از کربوهیدرات مواد غذایی در بدن تامین کند، مجبور میشود چربی بدن را بسوزاند، در این میان کتون به وجود میآید.

برنامه های کامپیوتری برای کمک به والدین و رژیم شناسان وجود دارد که با احتساب ترجیحات غذای کودک برنامه های غذایی مناسب رژیم کتوژنیک را ارائه آب قلم در رژیم کتوژنیک نی نی سایت میکند.

رژیم کتوژنیک عانگع اصلانیان

این روش رژیم غذایی نیز چندین سال است که در حال انجام میباشد و اثر بیوشیمیایی گرسنگی را افزایش می دهد.

نمونه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک

همچنین طی تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است، محققان به این نتیجه رسیده اند که رژیم کتو میتواند در بهبود بیماری هایی مانند دیابت، سرطان، صرع و حتی آلزایمر عملکردی موثر از خود نشان دهد.

رژیم شوک کتوژنیک

دلایل متعددی وجود دارد که رژیم غذایی کتوژنیک نسبت به یک رژیم کم چربی بهتر است، از جمله افزایش پروتئین دریافتی، که مزایایی فراوانی دارد.

همچنین تحقیقات نشان داده رژیم گیاهخواری کتوژنیک، تاثیر بیشتری به روی کاهش وزن و لاغری خواهد داشت. وقتی کودک در بیمارستان به سر میبرد یک برنامه چهار روزه آموزش برای کمک به درک رژیم و انجام تمریناتی جهت آمادهسازی وعده های غذایی و همچنین پایش کودک ارائه میشود.

با این حال اگر کودک ۲ یا ۳ داروی ضد تشنج را بدون موفقیت تجربه کرده است یا از مصرف داروها اثرات جانبی جدی متوجه وی است رژیم کتوژنیک شانسی جهت داشتن زندگی طبیعی در اختیار او قرار میدهد.

نمونه رژیم عانگع اصلانیان

در این مطلب قصد داریم متوجه شویم که دلیل این توجه چیست؟ در حالی که بسیاری از پزشکان آن را به عنوان درمان کلی نگر یا حتی درمان جایگزین برای صرع مورد توجه قرار میدهند.

آب قلم در رژیم کتوژنیک نی نی سایت

البته بطور کلی پنیر ، خامه و کره معمولاً بهترین محصولات لبنی مجاز در کتو هستند. ۲. قالب کیک را با کره چرب نمایید.

در این مورد میتونم بگم کره بادام زمینی و عسل مکمل همدیگر هستند. ۱- در قابلمهای مناسب، شیر، دارچین، زنجبیل، عسل و شکر قهوهای را ریخته و آنها را با یکدیگر به خوبی مخلوط نمایید.

روزه در رژیم کتوژنیک

۵. در کاسه دیگری بیکینگ پودر را با آرد بادام مخلوط کنید. ۵. بستنی را در یک کاسه بریزید و پس از تزئین با دانههای وانیل میل نمایید.

کتوژنیک نی نی سایت

مطالعه انجامشده بر زنان مبتلا به دیابت نوع ۲ نشان داد که پس از پیروی از رژیم کتوژنیک برای ۹۰ روز، میزان هموگلوبین A1C که معیار کنترل قند خون بلندمدت است، به طور چشمگیری کاهش پیدا کرد.

رژیم پروتئین نی نی سایت

وقتی معده شما خالی است، تمایل بیشتری به خوردن آن ماده غذایی دارید. رژیم غذایی کتوژنیک که به رژیم لو کرب نیز معروف است، با دریافت سطح پایینی از کربوهیدرات ها موجب افزایش سوخت و ساز در بدن می شود.

میان وعده کتویی

بیماران مبتلا به دیابت، به دلیل اینکه با کاهش زیاد انسولین خون همراه می شوند کاندیدای مناسب جهت برخورداری از این رژیم غذایی نیستند.

بیماران ممکن است نسبتهایی بین ۲.۵ به یک تا پنج به یک نیاز داشته باشند. در سال ۱۹۲۱ پزشکی در مرکز پزشکی مایو به نام دکتر وایلدر رژیمی برای بیماران صرعی ایجاد نمود که تغییرات بیوشیمیایی در حالت گرسنگی و روزه داری را شبیه سازی نمود؛ شامل کتوز، اسیدوز و کمآبی.

در هفته 5، برای از دست دادن وزن و ایجاد عضلات تمرین کنید. به جای رفتن به یک کافی شاپ برای یک فنجان قهوه و یک ساندویچ، می توانید خوردن قهوه و تخم مرغ را در خانه امتحان کنید.

ناهار: مرغ با پنیر خامه ای همراه با سبزیجات. روز سوم چهارشنبه؛ صبحانه و ناهار مخلوط شیر و زرده تخم مرغ به میزان یک سوم کالری مصرفی رایج فرد در این وعده ها و برای شام مخلوط به دوسوم کالری مصرفی معمول فرد افزایش پیدا میکند.

روز چهارم پنجشنبه؛ صبحانه و ناهار به میزان دوسوم کالری مصرفی از همان مخلوط. ۱. تمام مواد لازم، به جز دانههای وانیل را در یک ظرف مخلوط نمایید.

درست است که رژیم کتوژنیک به کاهش وزن کمک زیادی میکند ولی این رژیم به عنوان یک رژیم کوتاه مدت مطرح میشود و بیشتر از سه ماه نباید از این رژیم استفاده کرد.

به گفته کارشناسان تغذیه، افراد از گروه های مختلف و با شرایط جسمانی گوناگون، بایستی دستورالعمل های رژیم کتو را دنبال کنند.

سطح بالای غیرطبیعی اجسام کتونی به نام کتوز خوانده می شود و این شرایط هدف رژیم کتوژنیک محسوب می شود.

تصور می شود که ایجاد شرایط کتوز به کنترل دفعات و شدت حملات صرعی کمک می کنند هر چند علت این اثر هنوز تا کنون کاملاً شناخته نشده است.

مطالعات دیگری نشان میدهد که در رژیم کتو میزان سیترات ترشحی به ادرار شما کاهش پیدا میکند، سیترات با اتصال به کلسیم مانع از ایجاد سنگ کلیه در افراد میشود و در نتیجه کمبود سیترات میتواند موجب بروز سنگ کلیه در افرادی که به رژیم کتو مبادرت کرده اند میشود.

اما تمرکز رژیم کتو به دریافت پروتئین از گوشت و منابع گوشتی، مانع از استقبال گیاهخواران از این رژیم غذایی شده است.

سلام دوستانی که این رژیمو گرفتن تونستن 4 یا 5 کیلو کم کنن لطف کنن بگن این رژیم رو صورتشون زیاد تاثیر گذاشته آخه من صورتم با این وزن تازه نرماله همچون پرم نیس می خوام این رژیمو بگیرم می ترسم صورتم زیاد لاغر بشه و همچنین بگن لاغریشون موضعی بوده یا کل بدنشون به یه اندازه ای لاغر شده؟

برخی از چاشنیها یا سسها: اینها اغلب حاوی قند و چربی ناسالمی هستند. همچنین حاوی 3.8 گرم فیبر و 3.5 گرم قند طبیعی است.

اما میزان فیبر موردنیاز، به عوامل مختلفی از جمله وزن فعلی و مقدار وزنی که میخواهید کم کنید بستگی دارد.

مقدار کالری ۷۵ درصد مقدار توصیه شده روزانه برای وزن بیمار بود و مایعات به ۸۰ درصد مقدار توصیه شده محدود میشد.

چربی زیاد پنیر های سفت کمترین مقدار کربوهیدرات را دارند، در حالی که پنیر های کم چرب و پنیر های نرم کربوهیدرات بیشتری دارند.

روغن زیتون در دسته چربی های سالم قرار داره. از قدیم این نکته شناخته شده بود که گرسنگی های طولانی مدت برای افراد صرعی نتایج خوبی به دنبال داشته است.

خوشبختانه رژیم غذایی کتوژنیک نه تنها بدن را وارد فاز کتوز و چربی سوزی می کند بلکه در طول این رژیم اصلا قرار نیست برای ساعت های طولانی گرسنه بمانید.

Po​st has ᠎been generated with GSA Con​te᠎nt G​enerator Demover sion.

این نوع تغذیه که به آن رژیم کتوژنیک ketogenic diet میگویند به معنی استفاده 5-4 برابر از چربی نسبت به کربوهیدرات و پروتئین در رژیم غذایی است.

به علت مکانیزمهای بیشماری که با یکدیگر در ارتباط هستند ورزش، میتواند گرسنگی را افزایش دهد، آن را کاهش دهد و یا هیچ تاثیری بر روی آن نداشته باشد.

چه کسانی باید رژیم کتو یا گیاهخواری را به طور منظم دنبال کنند ؟ اگرچه کاهش مصرف کربوهیدرات و بالارفتن مصرف چربی می تواند به کاهش وزن کمک کند، اما بسیاری از افراد که از این رژیم غذایی پیروی می کنند، از آنجایی که به مصرف کربوهیدرات بسیار کم عادت ندارند، بلافاصله با تاثیرات منفی سطح انرژی مواجه میشوند.

سلام من الان در هفته سوم بارداري هستم ٢٨ساب سن دارم ولي نميدونستم كه باردار و طبق عادت هر روز هم قهوه هم چاي سبز مصرف كردم .ميترسم ضروري برا بچه داشته باشه استرس دارم ميشه راهنمايي كنيد.

طبق تحقیقات صورت گرفته مشخص شده است که امگا 3 کمک زیادی به جلوگیری از افزایش وزن دارد. مطالعات نشان میدهد که مصرف بیشتر کالری روزانه در وعده صبحانه و میزان کمتر در وعده شام میتواند به شما در کاهش وزن بیشتر کمک کند.

وزن گیری روزانه یا چند بار در روز، موجب از بین رفتن اعتمادبهنفس خواهد شد. رژیم کم کربوهیدرات یا رژیک کم چرب؟

اگه از یک رژیم غذایی استاندارد (پر کربوهیدرات) استفاده کنید دچار نوسانات شدید قند خون می شید که این موضوع احساس گرسنگی رو تشدید میکنه.

انسولین هورمونی است که در بدن اجازه ذخیره شدن قند بهعنوان سوخت را میدهد. تست قند خون متوقف میشود. چه چیزهایی سبب استپ وزن در رژیم کتوژنیک میشود؟

دیگر جنبه مهم آماده سازی برای رژیم ، الزام و تعهد اعضای خانواده نیز است. مهمترین جنبه آماده سازی برای رژیم کتوژنیک تصمیمگیری در خصوص مفید بودن آن برای کودک است.

خوردن آب کافی یکی از مهمترین نکاتی هست که هم در طول رژیم و هم بعد از رژیم باید رعایت بشه.

امروزه بسیاری از افراد به سمت استفاده از رژیم های غذایی مختلف میروند. همچنین مراقب باشید تا سبزیها را از رژیم غذایی خود خارج نکنید.

اما افرادی که اقدام به گرفتن رژیم میکنند ممکن است در هر برههای دچار استپ وزن شوند. شیر نارگیل، حاوی مواد معدنی است و میتواند به عضله سازی کمک کند.

توصیه کارشناسان تغذیه این است که با مصرف بهاندازه آب و گنجاندن غذاهایی حاوی منیزیم؛ ازجمله اسفناج، آووکادو، بادام و…

اگر داروی خاصی مصرف می کنید، حتما در این مورد با پزشک خود مشورت کنید. همچنین اگر مایلد تا با دکتر تغذیه خوب آشنا شوید ، به همین لینک مراجعه کنید.

اگر شما هم اینطور نگرانی دارین باید بدونید که به هیچ وجه جای نگرانی وجود نداره. اکنون مطالعات نشان می دهد که هیچ دلیلی برای ترس از چربی های طبیعی وجود ندارد.

رزوراترول ممکن است اشتها را کنترل کند، که به نوبه خود می تواند وزن و توده چربی بدن را کاهش دهد.

هدف حفظ شاخص توده بدن کودک در حوالی صدک ۵۰ است. این کمبود در دریافت مواد مغذی و ویتامینهای مورد نیاز بدن ممکن است سبب بروز مشکلاتی نظیر ریزش مو، یبوست، مشکلات گوارشی و …

همچنین این رژیم غذایی می تواند موجب کاهش وزن و افزایش انرژی مورد نیاز در بدن شود. از آنجایی که رژیم کتو بر پایه دریافت پروتئین از منابع گوشتی بنا شده، مصرف بیش از حد گوشت می تواند سلامتی فرد را به خطر انداخته و منجر به ناراحتی های قلبی عروقی شود.

پروتئین وی (Whey): نوعی مکمل غذایی که میتوان برای افزایش دریافت پروتئین روزانه از آن در تهیه شیکها یا داخل ماست استفاده کرد.

تغییر عادات همواره سخت است و تغییر رژیم روزانه به رژیم کتوژنیک از این قاعده و قانون مستثنی نمی باشد.

اما نسخه گیاهخواری رژیم کتو می تواند جایگزین مناسب و سالم تری از نسخه قدیمی آن باشد. تعداد بیمارستانهایی که از آن به عنوان درمان صرع استفاده می کردند به شدت کاهش یافت.

که در نتیجه این مطالعه تمام مشخصات منی در هر دو بیمار به وضوح بهبود یافت. تأثیر این رژیم در کاهش وزن و بهبود سلامتی، در بیش از ۲۰ مطالعهٔ مختلف اثبات شده است.

پیش تر به طور مفصل و در قالب دو مقاله جداگانه به معرفی رژیم کتوژنیک و باید ها و نباید های آن پرداختیم.

اطلاعات موجود در این مقاله بیشتر در مورد رژیم کتوژنیک استاندارد است. رژیم جنرال موتورز نظارت و انتقالادات زیادی رو به دنبال داره اما قطعا یه روش و یه رژیم غذایی هستش که شما می تونید با استفاده از اون در موت زمانی کوتاهی وزن کم کنید.

برخی افراد هم حین رعایت این رژیم غذایی مشکلات خواب را تجربه میکنند. اما به گفته خود مهران غفوریان رژیم غذایی او حتی شامل همبرگر و برنج هم هست و آردایت متخصص تغذیه و رژیم لاغری با تاکید بر تناسب غذایی به او در پیاده کردن برنامه تغذیه مناسب و مفید کمک کرده است.

این روزها در سراسر جهان، اغلب افراد به سمت رژیم های گیاهخواری رو آورده اند. اما این روند افراد گیاهخوار و حامیان محیط زیست را دچار نگارنی های فراوانی کرده است.

حتی هزینه رژیم توسط اکثر بیمه های ایالت متحده آمریکا پوشش داده می شود. رژیم کتوژنیک تشابهات زیادی با رژیم کم کربوهیدرات و رژیم اَتکینز دارد (رژیم اتکینز یک رژیم لاغری سریع است).

برنامه کتوژنیک یک برنامه طولانی مدت است ولی استفاده نامحدود در کودک طراحی نشده است. هر چند چنین روزهداری به عنوان درمانی طولانی مدت قابل استفاده نبود.

بهتر است برای تهیه استیک از گوشت کمچرب استفاده کنید تا طعم بهتری داشته باشد. از والدین خواسته می شود تا میزان اجسام کتونی در ادرار را بررسی کنند.

اجسامی کتونی سه ترکیب حاصل از متابولیسم چربی ها هستند که به طور عادی در ادرار دفع می شوند. اکثر کودکانی که به طور مناسبی به رژیم پاسخ دهند حدود ۲ سال روی رژیم باقی می مانند.

داروهای ضد تشنج معمولاً در اول رژیم پیدا می کنند. زمانی که پدر یک کودک دوساله مبتلا به تشنج که کودک او هیچ کدام از درمانهای دارویی یا جراحی پاسخ نداده بود، در یک منبع پزشکی در خصوص این رژیم به اطلاعات پیدا نموده بود و کودک خود را تحت رژیم کتوژنیک قرار داد و نتایج بسیار خوبی گرفت.

پزشکان میتونند کودکان مبتلا به صرع را تحت این برنامه قرار دهند زیرا این امر میتونه به جلوگیری از تشنج کمک کنه.

این کار میتونه به کیفیت عملکرد کلیه ها هم کمک زیادی کنه. چون در غیر این صورت میتونه مشکلات زیادی نظیر اسهال و ناراحتی معده رو به همراه داشته باشه.

باید بیاید روز

چیت مصرف چربی رو بیارید پایین و مصرف کربوهیدرات رو ببرید بالا که اون چربی به صورت چربی ذخیره نشه.

در ادامه، دسترسی به منابع چربی ذخیره شده راحتتر شده و سوزاندن آنها هم با سرعت بیشتری انجام میشود. می توانید مولتی ویتامین مصرف کنید و کارهایی را که همیشه انجام می دادید، انجام دهید.

می توانید یک سس سالاد سبک برای آن آماده کنید. ۳. پیش از آن که ان را به ظرفی دیگر منتقل کنید، باید صبر کنید که خنک شود.

۱۰. تا سرد شدن آن صبر کنید، سپس سینی پخت را بیرون بیاورید. ۴- برای این که پوره کدو حلوایی را تهیه کنید، آن را به تکههای دو تا سه سانتی تقسیم نمایید.

فر را با درجه حرارت ۱۸۰ تا ۲۰۰ درجه سانتی گراد روشن کرده و ۳۰ تا ۴۰ دقیقه زمان بدهید تا پنیر و بیکن ترد شوند.

۵- آن را روی حرارت بگذارید تا کدوها کاملا بپزند. این رژیم برای لاغری و کاهش وزن طراحی شده و طرفداران آن معتقدند با رژیم اتکینز و کاهش شدید مصرف کربوهیدرات، میتوان تنها در دو هفته، شش کیلو وزن کم کرد.