انقلاب اسلامی موازنه قوا در جهان را به نفع مستضعفان تغییر داد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم شامگاه سه شنبه در جلسه انس با قرآن که در شب وفات امام حسن عسکری(ع) برگزار شد.آ) با اشاره به اینکه منتظران امام زمان (عج) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.Aj) باید به فکر برقراری عدالت در دنیا باشد و در این راه تلاش کند، گفت: کسانی که می خواهند با امام زمان (عج) باشند.Aj) برای تجدید وفاداری خود باید نگران برقراری عدالت جهانی باشند.

وی خاطرنشان کرد: در افغانستان ده‌ها زن جوان به دلیل استکبار جهانی توسط مزدوران کشته شده‌اند، اما هیچ عکسی وجود ندارد. مفید غرب این کار را نمی کند، وی افزود: از هر فرصتی برای حمله به ایران اسلامی و ایجاد آشوب و آشفتگی در کشور با متهم کردن مظلومان استفاده می کنند.

یکی از اعضای شورای رهبری با بیان اینکه افرادی که می خواهند با پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم توافق کنند، باید ضد ظلم باشند و از این جنبه غفلت نکنند، خاطرنشان کرد: در دوران کار ظلمت، تنها کسانی سالم می مانند که ایمان دارند. که در سراسر جهان در انتظار حکومت پیامبر اکرم است.Aj) و ایده آل را در ذهن داشته باشید و برای آن تلاش کنید.

ایشان فرمودند کسانی که حکومت جهانی امام زمان را می دانند.Aj) یک برنامه جهانی است مقدار کمی و کار می کنند، یادآور شد: انتظار فرج تنها خواندن دعای فرج نیست، بلکه باید تلاش کنیم و مقدمه ای در این راه داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم انقلاب اسلامی ایران را زمینه ساز تحقق حکومت جهانی حضرت ولی عصر(عج) دانست.Aj) یادآور شد: انقلاب اسلامی موازنه قوا را در جهان به نفع مستضعفان و متقیان تنظیم کرد و به همین دلیل همه موانع و دشمنی با انقلاب اسلامی را به همراه داشت.