انقلاب اسلامی امتداد جاده عاشورا و حسینی است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، سردار سرتیپ حمید اباذری پنجشنبه شب در گلزار شهدای 72 و خیابان آیت الله صالحی مازندرانی قائم شهر ضامن امنیت و اقتدار بود اکنون به رشادت و ایثار شهدا و با اشاره به جریان خون شهید افزود: فدای تحت بار ظلم حکومت طاغوت برداشته شد و در دوران دفاع مقدس فداکاری های زیادی کرد.

او تایید کرد برای وی با بیان اینکه جوانان باید تاریخ انقلاب را بخوانند به تاریخچه اغتشاشات اخیر اشاره کرد و افزود: در این تاریخ جوانانی که مشکلات انقلاب و شهدا را نمی دانستند دستگیر شدند و تاریخ انقلاب را خواندند. انقلاب و رویدادها برای جوانان بسیار مهم به نظر می رسد.

مشاور فرمانده ناجا با بیان اینکه وقایع انقلاب را باید برای آیندگان بازگو کرد زیرا امروز هزینه های زیادی صرف امنیت می شود، یاد و خاطره 200 هزار شهید کشور را گرامی داشت و خواستار انقلاب ایران در مسیر عاشورا و انقلاب امام حسین.آ) میدانم

سردار اباذری لقب دشمن پیگیری وی با جدایی و ایجاد شکاف بین نسل جدید و سربلندی گذشتگان کشور گفت: اقتدار ایران ثمره خون شهداست و پابرجاست. و هیچ کدام وجود ندارد هیچ کشوری نمی تواند به آن حمله کند.

وی با بیان اینکه ایران بعد از روزهای ضعف تبدیل به کشوری قدرتمند شده است، گفت: چرا مرگ دختر ایرانی برای دنیا مهم است، گفت: می خواهد کشور تبلیغاتی دشمن و حجم تبلیغات آنها را به آشوب بکشاند. افزایش یافته است. منحصر بفرد.

مشاور فرمانده سپاه پاسداران، موضوع حجاب را از مشکلات اخیر بهانه ای برای حمله به نظام اسلامی دانست و گفت: اگر ایران اسلامی به پیشروی خود ادامه دهد شاهد افزایش جنگ خواهیم بود و این موارد نشان می دهد که ما دشمن را دست کم گرفتیم زیرا برخی از آنها جوان بودند و اسیر افکار ما بودند که باید جبران شود.

سردار اباذری با بیان اینکه گلایه هایی در حوزه معیشتی و اشتغال وجود دارد، عزم دولت را برای حل این مشکلات ابراز کرد و گفت: افراد برجسته ای هستند که اگر نان این مملکت را خوردند در قیام با دشمن توطئه کرده اند.