انجام فعالیت های مرتبط با سرود ملی در آستانه جام جهانی – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان


محسن تهرانی مدیر موسسه فرهنگی هنری کاسا و یکی از مجریان جایزه بزرگ ترانه با تمرکز بر حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی قطر در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن ارائه اطلاعاتی از نحوه برگزاری این رویداد موسیقایی توضیح داد: فوتبال. رویداد فضولی بخشی از برنامه ای است که موضوع جام جهانی فوتبال را یدک می کشد. 2022 قطر در جزیره کیش برگزار می شود و انتظار می رود میزبان تعدادی از رویدادهای فرهنگی، هنری و ورزشی در قالب ملی باشد. بین المللی در قالب جوایز جهانی موسیقی، جوایز بزرگ ترانه جهانی، جوایز بزرگ فیلم و ویدیوی جهانی و جوایز بزرگ هنرهای تجسمی جهانی با حضور هنرمندان سرشناس – مشهور در این عرصه برگزار می شود.

وی افزود: علاوه بر جوایز بزرگی که به برندگان اهدا می شود، تلاش می شود شرایطی فراهم شود تا جایزه بزرگ موسیقی منتخب در جام جهانی به عنوان موسیقی ویژه فوتبال به فیفا اعلام شود.فوتبال ملی. کشور ما تیم در عین حال آثار دیگری نیز در فرم مجموعه انتخاب می شوند یه دوست خاص در آثار ستارگان موسیقی ایران به شدت حضور خواهد داشت. اما همین سیستم فکر می کنم حضور آثار ستارگان جوان موسیقی در کنار آثار خوانندگان مطرح و مطرح کشورمان می تواند نقش بسیار موثری در معرفی آنها به بازار داشته باشد. در عین حال تولید آلبوم و برگزاری کنسرت برای این هنرمندان از جمله پروژه هایی است که برای برندگان مسابقه موسیقی در نظر گرفته ایم. در خوب برای برنامه ریزی های انجام شده در این زمینه بعد از ایام سوگواری در تاسوعا و عاشورا حسینی فراخوان بخش موسیقی جایزه بزرگ رویداد «جزیره فوتبال» به پایان رسیده است و جزئیات بیشتر این برنامه را به اطلاع مخاطبان خواهیم رساند.

انجام فعالیت های مرتبط با سرود ملی در جام جهانی

تهرانی درباره توزیع آهنگ در رویداد «جزیره فوتبال» گفت: خوشبختانه فراخوان توزیع منتشر شد. سرود از 400 گروه اعلام آمادگی کردند و تولید را در قالب موضوع جشنواره آغاز کردند. در این بخش که به ریاست مجتبی ذبیحی دبیر یکی از فعالان بخش ترانه برگزار می شود، ویژه برنامه ای تدارک دیده شده است که در روزهای آینده با تکمیل ثبت نام توضیحاتی ارائه خواهد شد. باید نشان داده شود به.

مدیر موسسه فرهنگی هنری کاسا وی در بخشی دیگر از سخنان خود درباره جزییات دیگری درباره جایزه اصلی ترانه جزیره فوتبال گفت: «جوانان ایرانی سرشار از شور و نشاط»، «فوتبال»، «بازی شادی»، «موندیال»، «ما هستیم». دوست دوازدهم، «همسایه جام». ، «میهمان نوازی ایرانیان»، «دعوت از گردشگران خارجی برای سفر به ایران»، «اینجا خلیج فارس است» و «صلح و دوستی» موضوعات اصلی سرود ملی «جزیره فوتبال» هستند. جایزه بزرگ که در بخش «تولید» و «غیر موجود» است. “، “اجراهای خلاقانه”، “لیگ های اجرای پارتی” و “اجراهای مسابقه ای” شامل گروه های کر، آهنگ های محلی و گروه ها، “آهنگ های محلی (دسته مدرسه)” شامل مدارس مقطع ابتدایی، دوره متوسطه ابتدایی و توزیع دبیرستان و «موزیک ویدیو» در مقابل مخاطب قرار می گیرد.