امنیت استان سمنان تقویت شود/همکاری مردم با پلیس ضروری است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سید محمدرضا هاشمی در نشست امنیت و ایمنی عمومی استان سمنان که به همت تالار یادگار امام در دولت تدبیر و امید برگزار شد، با بیان اینکه این استان علیرغم قرار گرفتن در کریدور شرق به غرب و شمال به جنوب، گفت: استان سمنان به دلیل قرار گرفتن در کریدورهای شرق به غرب و شمال به جنوب است. میرود از نظر صلح یک استان امن است، اظهار کرد: با توجه به نگرانی های موجود، بخش امنیتی و امنیتی تقویت خواهد شد.

وی با بیان اینکه برخورداری از امنیت و سلامت بالاترین نعمت در نظام جمهوری اسلامی است، افزود: برای تقویت زیرساخت های این دو معضل، مشارکت فعالتر مردم در امنیت و نظم عمومی با همکاری و همکاری با پلیس مهم است.

استاندار سمنان مردم و خیرین را در همه عرصه ها عنوان کرد من میفهمم آموزش، سازندگی، بهداشت و… از جمله مواردی است که در این امر نقش بسزایی دارد و ایفا می کند، گفت: همکاران امنیتی و صلح اقدامات خوبی انجام داده اند و امیدواریم در آینده نیز این مهم تایید شود تا در آنجا وجود داشته باشد. صلح در این همکاری ها خواهد بود.

هاشمی همچنین از بررسی و رسیدگی به نواقص و الزامات خبر داد لطفا این دغدغه همیشه در استان وجود دارد، گفت: با همکاری سازمان خیرین ایمنی و امنیت این امور در اولویت قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه استان سمنان در بین سایر استان ها از لحاظ امنیتی سابقه بسیار خوبی دارد و درخشان بوده است، افزود: بالاترین و ارزشمندترین سرمایه پلیس اعتماد مردم است که نشان از بصیرت و درک دارد.