امروز نقش مسئولین در وحدت تبیین و تبیین است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار مجتبی فدا شامگاه سه شنبه در برنامه مقاومت سه شنبه در تالار شیخ بهایی شاهین شهر اظهار داشت: پشت ناآرامی های اخیر در کشور به ویژه اصفهان، آمریکایی های جنایتکار، رژیم دروغین صهیونیستی و وهابی ها هستند. دولت آل سعود شک نکن

او نیز خداوند به شما قوت بدهد وی به دلیل مشغله کاری در ماه های اخیر به اعضای شورای تامین منطقه اصفهان کمک کرد: به عنوان فرمانده سپاه اصفهان منکر مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است. و در من زندگی مردم نیستم.

فرمانده سپاه صاحب زمان (Aj) استان اصفهان گفت: نباید از این موضوع غافل شویم زیرا انقلاب اسلامی کشور ما را از پایین به بالا نابود خواهد کرد. یوغی برای تو نظام مدیریتی نجات یافت و رها شد، اما اگر از وقایع تاریخی قبل از انقلاب صحبت کنیم، بهتر متوجه می شویم که انقلاب چه کرد و ایران امروز کجاست.

جایگاه جمهوری اسلامی ایران در جهان تعیین کننده است

وی ادامه داد: امروز جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی نه تنها در منطقه بلکه در سراسر جهان تعیین کننده شده است و آمریکا و همپیمانانش از عهده آن برنمی آیند و این به عهده اوست.

سردار فدا با اشاره به برخی شعارهای چند روز اخیر از سوی آشوبگران گفت: امروز با وجود همه تهدیدهای آمریکا علیه کشور و فروش یک میلیون نفت و برخی، بهتر است کشور را اداره کنیم. انقلاب 1957

وی افزود: در زمان جنگ ما واقعاً به سیم خاردار نیاز داشتیم، اما اکنون در قول اردوی صاحب است. زمان (Aj) اصفهان تامین کننده اکثر سیم خاردارهای کشور است.

فرمانده سپاه صاحب زمان (Ajامام راحل با بیان اینکه امام راحل مفهوم و هندسه قدرت را تغییر داد و مردم را در استقرار حکومت نظام مقدس جمهوری اسلامی مشارکت داد، افزود: اگر آمریکا و متحدان اروپایی و منطقه ای اش در صدد تخریب باشند، مشروع است. کشور. نظام مقدس جمهوری ایران چون ایران قوی در جاهای مختلف به خشم او برخورد کرده و الان عصبانی هستند.

وی افزود: از نظر تولیدات هسته ای، پزشکی و علوم جدید جزو 10 کشور برتر دنیا هستیم و این اقدام حاصل 43 سال مقاومت و خون های ریخته شده هزاران شهید در بسیج است. ، سپاه پاسداران، ارتش، نیروی انتظامی، علم و غیره. کرد: آمریکایی‌ها فکر می‌کنند می‌توانند با استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای برای رسیدن به اهداف شوم خود، مردم را علیه نظام برانگیزند. درخواست دادن اما به عنوان فرمانده سپاه صاحب زمان (Aj) من اعلام خواهم کرد که این استراتژی شکست خورده است.

سردار فدا با بیان اینکه خاورمیانه مرکز کره زمین است و همین ویژگی دلیل وجود آن است. پیروان قدرت زیادی به این منطقه داده شده است، افزود: آمریکا با حکومت دروغین خود به دنبال تصرف این منطقه بود و انقلاب اسلامی همه مساوات را به هم ریخته است. قوانین گری آمریکا و متحدان غربی اش

ناتوانی دشمن در کسب امتیاز در برجام دلیل این آشفتگی اخیر است

وی ناتوانی دشمن در کسب امتیاز در برجام و انتخابات آتی در سرزمین های اشغالی و آمریکا را بخشی از دلایل اغتشاشات اخیر برشمرد و افزود: سازمان های جاسوسی تصمیم گرفته اند و هرج و مرج احضار وی را آغاز کرده اند. . در مورد حجاب، بنابراین برای تکمیل این سناریو به دانشگاه ها، مدارس، سازمان ها و سپس به اقوام ایرانی رفتند تا آن را محقق کنند.

فرمانده سپاه صاحب زمان (Aj) افزود: در جریان اغتشاشات و در برخی کشورهای همسایه، سازمان های اطلاعاتی آمریکا، اسرائیل و انگلیس جلسات متعددی با برخی گروهک های مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی از جمله منافقین برای رسیدن به اهداف وی برگزار کردند. .

وی بیان کرد: یکی از دلایل موفقیت به تجربه گذشته برمی گردد که دستگاه های اطلاعاتی نظام مقدس جمهوری اسلامی دست آنها را خوب خواندند و ترفندهای آنها را از بین بردند.

سردار فدا با بیان اینکه در حوزه سایبری مسئولان نظام در سال های اخیر مدیریت خوبی نداشته اند، گفت: باید اشتباهات گذشته را در فضای مجازی جبران کنیم.

او گفت که پلیس خدمتگزار واقعا مورد هجمه و مظلومیت قرار گرفت، تاکید کرد که پلیس مسئول امنیت مردم است، در قیام اخیر بسیاری از مالکان اصلاح طلب و اصولگرا در مقابل توهین به این نیرو سکوت کرده اند و امتحان خوبی را پس نداده اند. اتفاق افتاد این اتفاق در اوج بی گناهی و مظلومیت رخ داده و ربطی به ماجرای خانم مهسا امینی ندارد.

فرمانده سپاه صاحب زمان (Ajوی با بیان اینکه مردم اصفهان همیشه مراقب و مراقب بودند و در حوادث اخیر به خوبی نشان داده شد که راه آنها با مبارزان و قیام ها یکی نیست، افزود: مانند مقام معظم رهبری مسئول باید این کار را انجام دهد. مدیریت فضای مجازی باید مسئولیت خود را بپذیرد، البته با توجه به مصلحت نظام مقدس جمهوری اسلامی، 50 هزار نفری که در تظاهرات اخیر برلین علیه جمهوری اسلامی ایران آورده شدند، مزدور اکثریت حکومت هستند.

وی با بیان اینکه 250 هزار نفر پاسخگوی حوادث اخیر نیستند، افزود: اکنون وظیفه ما وحدت، تبیین و تبیین است. گری است.

سپاه اجازه دستیابی به اهداف شوم دشمن را نمی دهد

سردار فدا با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر اکثر دستگیرشدگان فرزندان طلاق بوده یا از خانواده تربیت نشده و یا دارای اعتیاد بوده اند، تصریح کرد: سپاه نباید عده ای را که دشمن مقدس شمرده می شوند ببخشد. نظام جمهوری اسلامی به دنبال اهداف شیطانی و شیطانی باشد

وی با اشاره به اینکه در چند سال آینده چیزی به نام اسرائیل در منطقه نخواهیم داشت و آمریکا باید هر چه زودتر از منطقه خارج شود، گفت: این تنها اطلاعیه مقام معظم رهبری است.