اقتصاددانان کشور بحران اقتصادی را سریعتر حل کنند – مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام امروز در خطبه های سیاسی نماز جمعه کوار وی با بررسی نحوه برقراری فرهنگ عفاف و حجاب گفت: حکومت اسلامی در قوه مجریه می تواند زمینه را برای گسترش اخلاق به عموم جامعه اسلامی در انجام امور اساسی و اتخاذ تصمیمات صحیح و کارشناسانه فراهم کند. . سیاست می تواند ریشه های بداخلاقی را از بین ببرد و به دشمن فرصت توطئه بدهد

وی با تشریح برخی از راهکارهای شکل گیری فرهنگ حجاب و عفاف گفت: راه اندازی مرکز مشاوره و پاسخگویی به شبهات با هزینه کم و در صورت امکان به صورت رایگان همیشه در ترویج فرهنگ تاثیر بسزایی دارد. عفاف و حجاب

قبل از جمعه کوار وی افزود: ایجاد بستری برای ازدواج جوانان، جلوگیری از ورود و انتشار عوامل عمل و فاسد زا SY همچنین احداث تفرجگاه های سالم در راستای شأن جامعه اسلامی که به رشد فرهنگی و کنترل آنها داده می شود. روش از ترویج فرهنگ حجاب و اخلاق

حجت الاسلام مشغول اساس برخی B خلوص عشق من میفهمم وجود معضل اقتصادی را مورد بررسی قرار داد و گفت: مدیران اقتصادی کشور باید برای حل مشکلات اقتصادی کشور چاره ای اساسی بیندیشند، در غیر این صورت جامعه با چالش های بزرگی در همه ابعاد به ویژه در اخلاق عمومی مواجه خواهد شد.

ایجاد فضای رقابتی سالم در زمینه های ورزشی، دانشی و هنری و گسترش روابط بین فردی بین المللی در زمینه های ذکر شده، تمرکز و تمرکز بر توان جوانان عشایر، اجرای سیاست بازدارندگی از طریق نیروی انتظامی آموزش دیده با دانش روانشناسی و جامعه شناسی، اجرای سیاست اصلاحی در نظام هایی که ناجوانمردانه عمل می کنند. و مغایر با اصول و مبانی تعالیم اسلامی; از دیگر نکاتی که رئیس شورای فرهنگی عمومی کوار در خطبه نماز جمعه این شهرستان بیان کرد.

گوشل بر ضرورت ایجاد تشکل های محلی یا ایجاد بسترسازی برای ایجاد جوامع محلی با استفاده از افراد موفق و متمایل به فرهنگی که در همسایگی زندگی می کنند و در حکومت دینی نسبت به موضوع عفاف و حجاب احساس مسئولیت می کنند تاکید کرد و گفت: معرفی الگوهای مناسب. روابط زن و مرد مسلمان در سازمان های دولتی پس از همکاری با کشیشان در امور دینی مانند حوزه های علمیه باید در اولویت برنامه فرهنگی دولت قرار گیرد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود در 27 تیرماه روز ادبیات کودک و نوجوان تاکید کرد: ادبیات کودک و نوجوان اولین سد حمله به فرهنگ دشمن است.

امام جمعه کوار ادامه داد: در شرایط کنونی که رسانه های غربی از طریق بازی های رایانه ای، فضای مجازی و محتوای تاریخی مورد هجمه های فرهنگی و عقیدتی قرار دارند، خانواده ها به ویژه کودکان و جوانان باید برای برنامه ریزی در این قشر از جامعه هوشمندتر باشند. . .

گوشل خاطرنشان کرد: اندیشمندان و فعالان حوزه ادبیات کودک و نوجوان با رویکرد راهبردی در این حوزه باید محتوای باکیفیت و متناسب با فرهنگ ایرانی تولید کنند و همچنین در حوزه گفتمان نوآوری و حرکت ایجاد کنند. سبک و فرمی که در بین نسل آینده بیشترین استقبال را خواهد داشت.کودکان و نوجوانان امروزی باید تلاش کنند «خلاء لحظه» را پر کنند.
امام جمعه کوار در آخرین بخش از خطبه های خود با پرهیز از موضوع مسکن ملی در این شهرستان از اهدای زمین برای این پروژه ملی در کوار خبر داد.

گشول تصریح کرد: تاکنون بیش از 2 هزار نفر در این شهرستان ثبت نام کرده اند که مشخصات آنها پاکسازی شده و نزدیک به 1500 نفر واجد شرایط شناخته شده اند.