افزایش 53 درصدی خدمات حقوقی در کمیته مددکاری خراسان شمالی به متقاضیان – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانمجید الهی راد در گفتگو با خبرنگار مهر از ارائه 948 پرونده قضایی توسط کمیته امداد خراسان شمالی به 125 مددجو در نیمه اول سال گذشته خبر داد و گفت: این میزان در سال جاری 53 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: کمیته امداد سیل از ابتدای امسال تاکنون به 300 نفر خدمات حقوقی رایگان ارائه کرده است پرونده 1458.

وی افزود: این خدمات 123 درخواست، 22 مورد دارد شکایات ممکن است136 پرونده تنظیم لایحه دفاعیه، 70 پرونده به دفتر الکترونیکی دادگاه و مابقی خدمات میز خدمت است.

الهی راد گفت: کمیته امداد و نجات امام خمینی (ره) بر اساس وضعیت ابلاغی مقام معظم رهبری به مددجویان خدمتگزار این کمیته خدمات حقوقی و قضایی ارائه می کرد و بستر موثری برای ارائه این خدمات وجود داشت.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی گفت: در حال حاضر 20 وکیل خوب با این نهاد همکاری می کنند که در طول سال به مددجویان خدمات رسانی می کنند و این وکلا علاوه بر پاسخگویی به مددجویان، حقوقی خود را نیز می پذیرند. موارد و تا حصول نتیجه پیگیری کنید. .