افزایش دمای شهری/مصرف انرژی مدیریت می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حامد یزدی مهر شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران درباره صدور اخطاریه زرد هواشناسی گفت: بر اساس پیش بینی هواشناسی، افزایش دما طی 2 روز آینده خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: بر اساس پیش‌بینی هوای روز سه‌شنبه ۷ تیرماه لغایت پنج‌شنبه ۹ تیرماه مبنی بر کاهش کیفیت هوا و افزایش دما، از تردد غیرضروری به‌ویژه از ظهر تا غروب آفتاب و استفاده از آن استفاده نمی‌شود. استفاده از تجهیزات حفاظتی مناسب مانند کلاه، عینک آفتابی برای شهروندان به ویژه بیماران، کودکان، سالمندان، افراد شاغل در خارج از کشور توصیه می شود.

یزدی مهر ادامه داد: در صورت وزش باد شدید هشدارهایی مبنی بر قطع درختان کهنسال، آسیب رساندن به سازه های شکننده و احتمال ریزش داده شده است و از شهروندان می خواهیم نکات ایمنی و برنامه های پیشگیری و یا به حداقل رساندن اثرات را در نظر بگیرند. از خطرات احتمالی . “.

وی افزود: با افزایش دما و البته افزایش مصرف آب و برق به همه همشهریان عزیز توصیه می شود با نگاه دقیق تری به بهترین مدیریت و مصرف انرژی توجه کنند تا با آب و انرژی برخورد نکنند. قطعی برق. “