افزایش دانش ابزارهای مرتبط با زلزله در پایتخت در دستور کار قرار گرفت-خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حامد یزدی مهر شامگاه دوشنبه در حاشیه برگزاری رزمایش آمادگی در برابر زلزله که در سالن کوه نور برگزار شد، اظهار داشت: این نشست به منظور آموزش آمادگی در برابر زلزله است.

وی با بیان اینکه هماهنگ کننده جمعیت سازمان ملل متحد و دفتر هماهنگی امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران با همکاری سازمان مدیریت بحران سازماندهی شده است، گفت: هدف از برگزاری این رزمایش بررسی هماهنگی های بین المللی و بین المللی است. معاونت. در واقع این یک تراژدی بزرگ است.

مدیرکل مدیریت بحران دولت تهران ادامه داد: این نشست با حضور نمایندگان نهادهای مختلف و نهادهای مختلف سازمان ملل متحد برگزار شد.

یزدی مهر ضمن تاکید بر مشروعیت نهادهای ملی و بین المللی مدیریت بحران و عملکرد سیستم های بین المللی در مقابله با زلزله، گفت: همکاری انسانی در مواقع بحران بدون توجه به اقدامات سیاسی و ظالمانه باید ادامه یابد. تحریم های غرب علیه ایران.»

وی تاب آوری استان تهران در برابر بلایای طبیعی از جمله زلزله را مناسب توصیف کرد و گفت: در عین حال باید تلاش کنیم تا آمادگی و هماهنگی را افزایش دهیم. تهران با توجه به جمعیت زیاد نیاز به آمادگی کامل برای مقابله با بلایای طبیعی دارد و در این راستا افزایش دانش تجهیزات مرتبط با زلزله در استان تهران بخشی از برنامه زمانبندی است.

بر اساس این گزارش، آموزش آمادگی در برابر زلزله با هماهنگ کننده جمعیت سازمان ملل متحد در ایران برگزار شد.