افتتاحیه مجموعه شش کتاب حاوی خاطرات امدادگران کمیته امداد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، مراسم افتتاحیه سریال «از جان و دل» با حضور سعید مرتضی بختیاری رئیس کمیته اورژانس، میثم لطیفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و کار کشور برگزار شد. و وحید جلیلی، معاون سازمان صدا و سیما.

رئیس کمیته امداد با توجه به اهمیت ثبت دانش کارگران در سازمان به ویژه سازمان مردم نهاد کمیته امداد در این مراسم گفت: هدف از ثبت خاطرات امدادگران، ثبت و ضبط تجارب و ثبت تجربیات آنها. دانش سازمانی و همچنین انتقال تجربه و دانش به کارکنان در تمام سطوح.

وی با بیان اینکه مجموعه 6 کتاب حاصل تلاش و نظارت 2 ساله در حوزه فرهنگی کمیته امداد در جمع آوری و ثبت خاطرات همکاران در سراسر کشور است، گفت: از دل و دل. ادامه داد: در این راستا 6 هزار خاطره جمع آوری شده و آمار حدود هزار خاطره از امدادگران در مجموعه «از دل و دل» منتشر شده است.

بختیاری انتقال مفاهیم معرفتی با ثبت خاطرات کارگران را مهم دانست و گفت: این خاطره ها برای تفکر توحیدی، معرفتی و جهادی و همچنین برنده شدن پایان عمر در جاده پر پیچ و خم خدمت بسیار کمک کننده است.

رئیس کمیته امداد در حوادث غیرمترقبه با تاکید بر اهمیت مستندسازی تجربیات این سازمان خاطرنشان کرد: جمع آوری، مستندسازی و انتشار خاطرات گرانبهای امدادگران به عنوان میراثی ماندگار برای کمیته امداد ادامه خواهد داشت و کتاب بعدی در قالب های مختلف منتشر خواهد شد. زبان ها. زمان.”

بر اساس اطلاعات کمیته امداد، امروز علاوه بر مجموعه ۶ کتاب «از جان و دل» در جمع رئیس کمیته امداد سیل و رئیس سازمان مدیریت کسب و کار و کار در کشور ارائه شد. .

در پایان این مراسم یکی از نفرات برتر که وابسته به نظر داوران، موفق به ثبت بهترین و موثرترین این یادبود در کمیته امداد سیلاب حفظ شد، شناسایی انجام شد.