اعلام نکردن به موقع فرمانداری ورامین باعث خسارت 10 ساله شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر شنبه در جلسه شورای دولتی در سفر به ورامین مهد انقلاب از رئیس جمهور محترم تقدیر کرد.

محمودی با انتقاد از برخی اظهارنظرها درباره شهرستان‌های شرق تهران گفت: شعار دولت شعار عدالت‌خواهی است و هر شهری حق دارد برای حفظ حقوق مردم تلاش کند، اما ساختن آن جالب نیست. مشکل رسانه ها درباره شهر شرق «دشت ورامین تحت عنایت امام بود و فرمودند؛ آقا و جوانان ورامینی ما حق خاصی داریم و ثانیاً 15 سال است، ورامین تحمل کرد. تازیانه ساواک و قبور برخی از شهدا هنوز در 15 خرداد مشخص نیست. نظام در این منطقه هنوز در مراحل اولیه است.

وی افزود: تعداد شهدای دره ورامین قطعاً اگر در کشور اول نباشد، بعد از جمعیت در دوران حرم رتبه دوم را دارد.

امام جمعه موقت ورامین روز جمعه در خصوص لزوم اقدام عاجل در مترو، آبرسانی به کشاورزی، توجه ویژه به دام، گفت: پاسخگوی نیاز بیمارستان های مردمی منطقه نیست، نیاز بیمارستان در حداقل هزار تخت بدون احتساب منطقه به عنوان منطقه و ایجاد بخشهای ویژه و ICU برای نوزادان یکی از نیازهای منطقه است.

وی خواستار مشارکت وزارت دفاع و استقرار در راه اندازی صنایع تبدیلی شد و بر ایجاد کمپ های صادراتی در منطقه جوادآباد برای ساخت و ساز اردوگاه ارتش تاکید کرد.

محمودی موضوع بخشودگی شهریه های ماده 2 در شهرک صنعتی خیرآباد را رونق این شهر دانست و توجه به احداث کمپ های دانشجویی و امکانات تفریحی و ورزشی را بسیار مهم دانست.
رئیس شورای تبلیغات اسلامی استان تهران با تقدیر از اقدامات جهادی رئیس جمهور در اصلاح اقتصاد کشور خواستار تسلط بیشتر بر بازار شد و انتظارات مردم را در خصوص مسائل فرهنگی به ویژه عفاف و حجاب بیان کرد.

وی با تشکر از ابلاغیه فرماندار ویژه ورامین گفت: 10 سال از خسارت این شهرستان به دلیل تاخیر در این ابلاغیه می گذرد که امروز اعلام کردید.