اعضای علی البدل شورای شهر ارومیه – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم که ظهر دوشنبه برگزار شد، مرتضی بهرام، علی مصطفی زاده، توحید علینژاد، عادل اعظم. فروپاشی از و یعقوب حسینی به عنوان عضو جدید شورای اسلامی شهر ارومیه معرفی شد.

فرماندار ارومیه در این مراسم که بر لزوم بازگرداندن اعتماد عمومی به مدیریت شهری تاکید کرد، گفت: اعتمادسازی لازم باید با تلاش مضاعف و به دور از انگ انجام شود و با اعضا در مسیر توسعه قرار خواهیم گرفت. . شورای اسلامی.

غلامحسین عماری به اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی مبنی بر تاخیر در شمول اعضای علی مربوط می شود. عامفرماندار در حال اطلاع دادن به اعضای علی گفت عام او به عنوان جانشینی برای اعضای تعلیق شده، نه مجبور شد و نه مردد. ما موضوع را از نظر قانونی بررسی کرده ایم و تفسیر خاصی وجود ندارد.

وی با بیان برخی از مشکلات ارومیه از عنوان مشکل گشا استفاده کرد و افزود: در روستاها عقب ماندگی زیادی وجود دارد، پسماندها، حمل و نقل عمومی و آسیب های اجتماعی از جمله تقاضا. ری برای تلاش و خدمت به مردم در راه حق باید کاری کرد.

وی افزود: اگر قانونگذار شورا را جزئی از تصمیم گیری قرار می داد گیر وی در روستاها و شهرها وظیفه فرمانداری را در بحث های نظارتی که در آن به طور جدی مورد توجه قرار گیرد، تعیین کرد. احترام به نقش استاندار باید برای عموم مردم قابل مشاهده باشد.

فرماندار ارومیه با تاکید بر رویکرد جهادی برای پرهیز از درگیری و درگیری گفت: قطعا اختلاف سلیقه می تواند در ارتقای رعایت و شرایط تاثیر مثبت داشته باشد در غیر این صورت تنش و هزینه ایجاد می کند.

وی در خصوص درآمد پایدار شهری گفت: محدودیت و تمرکز بر درآمد بر اساس ماده 100 یعنی تشویق شهرنشینی و گسترش ساخت و سازهای غیرمجاز که کاملا غیرقابل قبول است.

وی همچنین با بیان اینکه ساماندهی شهرهای اسلامی در ارومیه باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: معماری و ساماندهی شهر متناسب با حیات اسلام، توزیع عادلانه خدمات شهری و تامین آرامش و امنیت روانی باید مورد توجه قرار گیرد.

در این مراسم رئیس جدید شورای اسلامی شهر ارومیه نیز انتخاب شد. نقی کریمی با 9 رای اعضا به این کرسی رای داد.