اطلاعات مربوط به اختلال دوقطبی که ممکن است به شما کمک کند

شما تنها کسی نیستید که از اختلال دوقطبی رنج می برید، اگر بیمار هستید، می دانید. همه اطرافیان شما نیز رنج می برند. زمانی که شما افسرده هستید درد شما را احساس می کنند و وقتی شما شیدایی هستید نمی توانند کنار شما باشند. علائم بیماری که در این مواقع نشان می دهید با همه این کار را می کند.

شما باید بتوانید علامت الگوی گفتار سریع اختلال دوقطبی را که به طور ناگهانی فرد مبتلا را گرفتار می کند، درست زمانی که در آستانه لغزش به سمت شیدایی خود است، شناسایی کنید. شما ممکن است با آنها چت کرده باشید و آنها باحال صحبت می کنند و ناگهان به نظر می رسد که دارند می روند. زمان خوبی برای تماس با دکتر است.

تضاد بین علائم شیدایی اختلال دوقطبی در یک فرد مبتلا و علائم افسردگی باعث شده است که این بیماری “جنون ظریف” نامیده شود. صادقانه بگویم، وقتی باید خودتان با بیمار زندگی کنید، علائم شدید تقریباً می تواند شما را دیوانه کند.

برخی از علائم این اختلال در حالت شیدایی این اختلال باعث می شود هنگام صحبت کردن به جهات مختلفی منحرف شوید که افراد ممکن است برای درک آنچه می خواهید بگویید مشکل داشته باشند. با این حال، عزت نفس متورم شما ممکن است باعث شود که به هیچ وجه زیاد اهمیت ندهید.

این شرایط آسانی نیست که بتوان با آن زندگی کرد، اما با دانستن هر چه بیشتر در مورد آن و یادگیری هر آنچه که می توانید برای یادگیری نحوه کنترل آن، می توانید به طور موثر آن را کنترل کنید.