اشتباه داور بر نتیجه بازی تراکتورسازی تاثیر گذاشت – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، ایوب بهتاج با انتقاد از عملکرد داور دیدار روز شنبه مس رفسنجان و تراکتورسازی گفت: متاسفانه داور این بازی با کارت های زرد متوالی در 15 دقیقه ابتدایی بازی دچار انحراف روحی شد. بازیکنان ما بین پیروزی و برنامه تیم ما گیج شده بودند؛ بنابراین بازیکنان از ترس دریافت کارت زرد دوم نتوانستند با توپ بازی کنند.

وی با اشاره به محل گل مس رفسنجان تصریح کرد: همه دیدند که بازیکن حریف روی دروازه بان ما خطا کرد اما داور اشتباه آشکار را به راحتی از دست داد و فقط یک گل بود.
بهتاج با تاکید بر اینکه خطای داور در نتیجه تاثیر داشت، بهتاج خاطرنشان کرد: کمک داور نزدیک به نقطه بوده و نپذیرفتن توپ حسینی از سوی هند را به عنوان خطای هند قبول نکرد. علاوه بر این با توجه به دخالت بازیکن و تصاویر تلویزیونی، کاملا مشخص است که توپ روی شانه بازیکن ما بوده است، اما متاسفانه داور به دلیل قرارگیری نادرست در این قسمت و بی توجهی به نظر کمک داور ، اعلام کرد که برای هند بد است و مدافع ما را اخراج کرد و تیم ما را 10 نفر کرد.
وی ادامه داد: باشگاه تراکتورسازی و آقای بردیف با رعایت اصول حرفه ای نشست خبری، اعتراض و گلایه ای نسبت به موضوع داوری نمی کنند، اما واقعاً از اشتباهات داوران به ستوه آمده ایم. حریف پنالتی می گیرد، اگر این گل گل باشد، چه کسی پاسخگوی زحمات باشگاه و هواداران تراکتور است؟
وی با تایید اینکه از داور بازی با مس رفسنجان شکایت می کنیم، تصریح کرد: به بازیکنان تراکتورسازی تبریک می گویم، تیم ما حتی با 10 بازیکن دروازه حریف را فشار می دهد و معتقدم اگر عدالت قاضی را انجام دهیم، او آن را انجام خواهد داد. مخالفان واقعا شکست خوردند.