اشتباهات گذشته را باید جبران کرد/ شهدا را باید برگردانیم – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار اصغر عرب پور شامگاه شنبه در کنگره سرلشکرها و 750 شهید لنجان اظهار داشت: از پیروزی انقلاب اسلامی چیزی نگذشته است اما دشمن تلاش کرد تا در کشور مقاومت کند و بحران ایجاد کند اما دستورالعمل ها. امام خمینی (ره) نقشه های دشمنان، کردها و ایران مقتدر اسلامی را افشا کرد هنوز زنده.

وی با بیان اینکه دشمن 17 هزار نفر را در کشور کشت و افزود: بعد از این اقدامات جنگ هشت ساله را شروع کرد و با دادن بیش از 230 هزار شهید پیروز شدیم.

جانشین قرارگاه سیدالشهدا (ع) منطقه اصفهان با بیان اینکه در هشت سال بیش از 100 کشور در مقابل ایران تازه متولد شده ایستاده اند، ادامه داد: ما با اراده قوی از کشور پیروز شدیم.

وی با بیان اینکه شعار انقلاب اسلامی، غربی یا سرافرازی جمهوری اسلامی نیست، افزود: برای جلوگیری از جنگ باید به بلوک غرب یا شرق پیوسته، سلاح هسته ای داشته باشیم و خواسته های دشمن را بپذیریم. کشور اجازه نمی دهد تحقیر شود، نمی دهد.

سردار عرب پور افزود: تنها راه حل ما مقابله با دشمن بود و در آن زمان حتی سیم هم نداشتیم و در چنین شرایطی زنان ما نیز در خط مقدم دفاع کردند تا – ورود جوانان از نقاط مختلف کشور. به ردیف اول

وی با بیان اینکه مردم عادی در جنگی که مردم با آن مواجه شدند از دولت حمایت کردند، ادامه داد: اگر کمک های مردمی نبود، مانند الان در برابر بلایای طبیعی مانند سیل شکست نمی خوردیم. سیل و زلزله، هرچند چیزهای زیادی تجربه شده است. ، دولت هیچ مهارت مدیریتی ندارد.

جانشین ایستگاه سیدالشهد منطقه اصفهان با بیان اینکه ما مدیون شهدا هستیم گفت: شهدا نیازی به تجلیل ندارند و باید آنها را تکریم کرد و باید همیشه از آنها الگو گرفت.

وی با بیان اینکه شهدای دیروز امنیت کشور را حفظ کردند و تا کنون خون شهدا امنیت کشور را تامین کرده است، گفت:

سردار عرب پور با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس سختی های زیادی را متحمل شده ایم، بیان کرد: شرایط کنونی نتیجه دیروز است، اگر دشمن چاره ای برای رویارویی یا زیر میزی نداشته باشد، یکی از نتیجه حفظ الهی است. .

وی گفت: اگر اسرائیل امروز تسلیم خواسته حزب الله شود یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی خواهد بود.

جانشین قرارگاه سیدالشهدا منطقه اصفهان با بیان اینکه از میدان دفاع مقدس پیروز بیرون آمدیم، گفت: انتظار خدمت به همه بود و بعد عده ای دسته دسته شدند و دنبال سیاست رفتند. عمل.

وی افزود: اشتباهاتی در گذشته وجود داشته است، باید جبران شود و اقدامات فرهنگی بهتری در زمینه آموزش جوانان و جوانان انجام شود.

سردار عرب پور با بیان اینکه توطئه های داخلی و خارجی به دنبال تضعیف نظام است، گفت: 40 سال است که این وضعیت ادامه دارد و باید مطیع رهبری باشیم و بحران را مسالمت آمیز پشت سر بگذاریم.