اسرائیلی ها کشورهای بیشتری را در لیست آماده باش برای شهروندان خود قرار دادند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر که فهرست 48 عرب را درج کرده است، منابع صهیونیستی گزارش دادند که دستگاه های امنیتی این رژیم در حال بررسی رشد کشورهایی که در لیست هشدار دهنده به عنوان شهروندان این رژیم هستند، هستند.

شبکه 12 رژیم صهیونیستی اعلام کرد که دستگاه های امنیتی این رژیم از ترس انتقام ترور شهید حسن صیاد خدایی از ایران در حال بررسی گسترش فهرست کشورهایی هستند که در لیست هشدار به شهروندان خود قرار دارند.

در این گزارش آمده است: «با نزدیک شدن به فصل تابستان، زمانی که بسیاری از اسرائیلی‌ها برای تعطیلات به خارج از کشور می‌روند، مردم در حال بررسی احتمال رفتن نیروهای امنیتی به کشورهای بیشتری، به جز ترکیه، کشورشان هستند».

شایان ذکر است، سردار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با خانواده سرهنگ شهید خدایی که اخیراً در عملیات تروریستی به شهادت رسیده است، قول پاسخگویی به مرگ را داد. شهدا

سردار سلامی در این دیدار رژیم صهیونیستی را مسئول کشته شدن شهید خدایی دانست و تاکید کرد که جمهوری اسلامی انتقام خون این شهید را خواهد گرفت.

شهید خدایی سرهنگ سپاه پاسداران جمهوری اسلامی توسط اراذل و اوباش موتورسیکلت در مقابل منزلش به شهادت رسید. رژیم صهیونیستی هنوز مسئولیت این اقدام تروریستی را بر عهده نگرفته است. با این حال، نیویورک تایمز گزارش داد که تل آویو پشت ترور شهید خدایی بوده و هدف آن ارسال پیام هشدار دهنده به ایران بوده است.