است است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر سپاه انصارالمهدی (عج) در بیانیه خود بمناسبت سوم شعبان و روز پاسدار با اشاره به اینکه سومین روز از ماه شعبان و سالروز ولادت امام حسین (ع) با درایت و ابتکار امام خمینی (ره) روز پاسدار نامگذاری شده است. عنوان کرده است: پاسداران ت جمبل جهاد، مبارزه و پاسداری از اسلام ناب محمدی (ص) و جلوه های انقلاب و نظام اسلامی هستند.

در این بیانیه عنوان شده است: بیشک آنچه ترجمان نامگذاری روز میلاد حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به عنوان روز پاسدار توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است، حسینی اندیشیدن و عاشورایی عمل کردن سپاه و پاسداران جان برکفی است که وجود دارد. تعدادی از محصولاتی هستند که می توان از آنها برای ارائه اطلاعات، نرم افزار و اطلاعات استفاده کرد.

این بیانیه می افزاید: پاسداران انقلاب اسلامی در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب با اقتدا به مکتب حیاتبخش کربلا و سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مقابل توطئه ها و دسیسه های مختلف دشمنان انقلاب و نظام اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکردند. و امروز نیز علاوه بر توانمندی هایی که در جبهه مقاومت دارند، در مقابله با بحران هایی مانند سیل و زلزله و مقابله با بیماری با تمام به میدان آمده و بذر امید را در دلوطنان خود می کنند.

سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در بیانیه خود مناسبت روز پاسدار می افزاید: پاسدار تجلی آرمان پاسداران کربلای حسینی در تاریخ معاصر و ارکان اساسی نظام و استقلال کشور و پاسداری از انقلاب اسلامی و موجودات آن بوده و کلام حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) به مردم آشپزخانه و باغ باغ عدن گفته شد که قرار است به آنها «نترس» خطاب کنند.

در ادامه این بیانیه عنوان شده است: با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره)، تمامی شهدای سردار رشید سپاه اسلام شهید حاج قاسم بوی سلیمانی، فرا رسیدن سوم شعبان و روز پاسدار را به تمامی پاسدارانی که سرافرازیشان مرهون پیوند ناگسستنی آنها با مکتب است. عاشورا و فرهنگ ایثار و شهادت است و خانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض کرده اند و سلامتی و توفیقات روزافزون آنها را از خداوند منان در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) با بهره گیری و پیروی از منویات حکیمانه و راهگشای مقام معظم رهبری ( Real estate) The کارکنان مستقر هستند و در محل کار شرکت، یکی دو ساعت تعطیل است و کارهای زیادی روی آن انجام می شود.