استقلال مقابل تیم خاصی در لیگ است/ تراکتور با نفت احیا شد؟ – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرنگار مهر، روز دوم هفته نهم لیگ برتر با شرایطی دنبال می شود که استقلال باید در اصفهان به مصاف ذوب آهنی ها برود که در بازی قبل شکست نخورده است و کار دانشجو ساپینتو را سخت کند.

آیا استقلال می تواند اولین باخت خود را ثبت کند؟

آبی پوشان تهرانی که پیش از بازی این هفته با 15 امتیاز مقابل گل گهر و پرسپولیس قرار گرفتند، با اطلاع از نتایج روز پنجشنبه دو تیم مقابل حریفان خود، اکنون به دنبال کسب امتیاز 3 هستند.

تنها نقطه ضعف استقلال عدم حضور ساپینتو در کنار زمین است که به دلیل محرومیت انضباطی باید از جایگاه ویژه بازی تیمش را تماشا کند. در غیاب او، آبی ها با مشکل جدی مواجه خواهند شد زیرا حضور ساپینتو در کناره ها به بازیکنان روحیه خاصی می دهد.

استقلال در زمین تیمی بازی می کند که از 8 بازی گذشته تنها یک برد کسب کرده اما شکستی در کارنامه آنها وجود ندارد. ذوب آهن در این فصل بیشترین تساوی را در این رقابت ها داشته است و شکست ناپذیری در هفته های اخیر نشان می دهد که او سیستم دفاعی قدرتمندی دارد.

استقلال مقابل تیم خاصی در لیگ است/ تراکتور با نفت احیا شد؟

تراکتور و سه امتیاز مهم

سرخ پوشان تبریزی که در هفته های اخیر دچار آشفتگی شده اند، این بار در زمین خود میزبان تیمی هستند که جایگاه خوبی در جدول ندارد و در هفته های اخیر شکست های سنگینی را متحمل شده است.

شاگردان بردیف که اولین شکست فصل را مقابل پرسپولیس رقم زدند در هفته هشتم شکست خوردند تا روند متغیر این فصل را ادامه دهند. با این حال آنها می دانند که برای عقب ماندن چاره ای جز شکست نفت مسجد سلیمان ندارند.

سه امتیاز این بازی برای تراکتورسازی که 11 امتیاز دارد بسیار مهم است و در صورت عدم موفقیت فاصله آنها با تیم های برتر بیشتر می شود.

استقلال مقابل تیم خاصی در لیگ است/ تراکتور با نفت احیا شد؟

سایر دیدارهای هفته نهم لیگ برتر به شرح زیر است:

جمعه 22 اکتبر

* هوادار تهران – ملوان انزلی – ساعت 16
داور: حسین زیاری – علیرضا ایلدروم – یوسف مقروری – محمدعلی صلاحی – داوری: حسن کامرانی فر

* تراکتور تبریز – نفت مسجد سلیمان – زمان: 16:30
قاضی: محمدحسین ترابیان – امیرمحمد داودزاده – عسکر محمدی – فرهاد امینی – رسمی: رضا سخنان

* کوره آهن اصفهان – استقلال – ساعت: 16:30
قاضی: پیام حیدری – حسن ظهیری – محمدجواد مداح – روح الله شریفی – رسمی: خداداد افشاریان

* آلومینیوم اراک – مس کرمان – ساعت 17:00
قاضی: احمد محمدی – مهدی علیقادر – محمد عطایی – هادی علی نیافر – مسئول: اکبر بخشی زاده