استفاده شخصی از آزادی سرمایه گذاران یکی از اولویت های دولت است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد حسینی پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران در فرودگاه بوشهر اظهار داشت: دولت برای شناسایی مشکلات و تلاش ویژه برای رفع آنها، برنامه ویژه سفرهای استانی را در نظر گرفته است.

وی درباره سفر اعضای دولت به استان های مختلف کشور گفت: در استان های مختلف معاون رئیس جمهور و وزیر بر این موضوع نظارت دارند.

معاون امور مجلس رئیس جمهور هدف از سفر خود به استان بوشهر را بررسی وضعیت استان عنوان کرد و افزود: در این سفر ضمن بازدید از شهرهای مختلف، مشکلات و مسائل موجود در این استان بررسی شد.

وی از حضور خود در شورای شهر دشتستان خبر داد و افزود: دیدار با نمایندگان ولی فقیه استان و دیدار با استاندار از برنامه های این برنامه خواهد بود.

حسینی رشد اقتصادی را یکی از اهداف مهم دولت دانست و خاطرنشان کرد: برای اجرای طرح، استفاده از فرصت ها توسط سرمایه گذاران داخلی و خارجی در اولویت دولت است.

وی تسریع در صدور مجوز برای مشاغل را یکی دیگر از برنامه‌ها می‌داند و خاطرنشان کرد: اقداماتی از سوی رژیم سیزدهم برای افزایش استقبال سرمایه‌گذاران در کشور انجام شده است.

معاون امور مجلس رئیس‌جمهور تصریح کرد: بین طرف‌های مسئول برای کمک به سرمایه‌گذاران و افزایش نرخ سود، هماهنگی و مشارکت وجود دارد. وری به این موضوع نیز توجه ویژه ای داشته باشید در باره وجود دارد.

وی ادامه داد: با اعتراضات ایجاد شده در حوزه ساخت و ساز، اکنون موضوع مسکن نیز در حال پیگیری است و همه این اقدامات به ما کمک می کند تا از وضعیت کسادی قبلی خارج شویم.

دیدار با نماینده ولی فقیه استان و روحانیت جمعه و استاندار بوشهر، سخنرانی در جمع نمازگزاران برازجانی، حضور در جلسه شورای استانداری دشتستان و دیدار با گروه های جهادی بوشهر در قالب یک وعده نهار تدارک دیده شده است.

در این سفر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان و عضویت در شورای عالی امنیت ملی معاونت امور مجلس رئیس جمهور را همراهی می کند.