استفاده از نوع تبلیغات بزرگتر در رسانه- خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام یحیی کمال مشاور و رئیس اداره تعاون و ارتباطات معاونت فرهنگی و تبلیغات سمینار دفتر تبلیغات اسلامی قم با حضور در مرکز پژوهش های صدا و سیما با حجت الاسلام عبدالله جلالی مدیرکل این سمینار دیدار و گفتگو کرد. روابط عمومی مرکز تحقیقات صدا و سیما در خصوص روابط دو طرف گفتگو کرد.

در این جلسه حجت الاسلام کمال ضمن ارائه گزارشی از بخش های مختلف دفتر فرهنگ و تبلیغات و سایر شعب و ادارات دفتر تبلیغات اسلامی به انواع بخش های مختلف اشاره کرد و بر لزوم استفاده از آنها تاکید کرد. با ارزش ترین مهارت های اینها دو موسسه

گفتنی است، حجت الاسلام عبدالله جلالی، مدیر ارتباطات مرکز پژوهش های صدا و سیما، ضمن قدردانی از توانمندی های دفتر تبلیغات اسلامی، آمادگی خود را برای تبدیل شدن به مرکز پژوهش های صدا و سیما اعلام کرد و به عنوان ارتباط بین استان و استان ها شبکه ها به ویژه شبکه قرآنی. .

شایان ذکر است در این جلسه پیرامون موضوعاتی از جمله؛ فرم گیر نشست مسئولان ادارات مرکز پژوهش ها با معاونت فرهنگی تبلیغات و معاونت فضای مجازی برای تعریف دقیق زمینه های همکاری و تهیه تفاهم نامه همکاری کامل، برنامه. ریختن و مشارکت با استفاده از نخبگان در یک کمپین گسترده تر در رسانه ها، شامل فعالیت گروه های مبارزاتی مردمی مانند گروه پیشکسوتان و گروه تبلیغات ویژه در کلینیک اثربخشی رسانه قبل از آموزش نمایندگان مجلس و رسانه ها می شود. علما و مبلغان هدف، قبل از ورود او در رسانه ها مورد بحث قرار گرفت.