استاندار هرمزگان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی را منصوب کرد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، احمد وحیدی وزیر کشور روز یکشنبه طی حکمی دکتر. احسان کامرانی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان

دستور صادر شده از سوی وزیر کشور خطاب به دکتر. کامرانی: به پیشنهاد استاندار محترم هرمزگان و با توجه به تجربیات علمی و عملی جنابعالی، شما را به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی آن استان منصوب می نماییم. چهار سال.

امید است با اتکال به خداوند متعال، با رعایت تقوا و موازین دینی، در چارچوب قوانین، ضوابط و شرایط ارتباطی و ارتباط با پروردگار، مسئولیت در قبال سایر سازمان ها و نهادها، همراه با تفکر انقلابی و جهادی را بر عهده داشته باشیم. مدیریت و استفاده از تعهد، ارزشمند است. و اختیارات ویژه در اجرای سیاست‌های دولت مردمی و برنامه‌های وزارت کشور و ادارات دولتی در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله با اولویت‌بندی محورهای ذیل، اندیشه حضرت ولی عصر (عج) به رهبری حضرت امام خامنه ای موفق و سربلند بود.

1- بررسی، ارزیابی و ارائه توصیه های لازم برای حل مشکلات، مسائل و چالش های سیاسی در توسعه حاکمیت سیاسی دولت و هماهنگی و راهنمایی استانداران در اجرای برنامه ها و سیاست های کشوری در استان.

2- منتظر تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات عمومی و قانونی اعلام شده از سوی وزارت کشور.

3- نظارت بر حسن اجرای ضوابط و تعاریف تقسیمات کشوری و همکاری با دستگاه های استانی با هدف استقرار نظام تقسیمات کشوری مطلوب.

4- چشم انتظار برنامه ها و اقدامات لازم برای افزایش مشارکت و حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات و مراسم و مراسم ملی.

5- مدیریت مسائل، حوادث، انحرافات و آسیب های فرهنگی و اجتماعی در استان

6- تهيه و برگزاري جلسات مستمر با رجال و رجال سياسي، امنيتي، فرهنگي، اجتماعي و مذهبي به منظور بحث و بررسي امور استاني و تلاش و نيت موجب افزايش بنيادين اجتماعي در استان مي شود.

7- تأمین و حفظ نظم و امنیت و ایجاد نظم و امنیت در استان و ایجاد هماهنگی بین ادارات اطلاعاتی، انتظامی و نظامی.

8- بررسی عوامل تهدید کننده آرامش و امنیت جامعه و ارائه طرح ولایت.

9- آماده‌سازی و حفاظت منظم از اماکن و زیرساخت‌های طبقه‌بندی‌شده استان به‌ویژه نقاط حساس و حیاتی و زیرساخت‌های استان و پیروی از اجرای دستورالعمل‌های شورای امنیت ملی و شورای عالی امنیت ملی.

شایان ذکر است که قبل از آن، دکتر. احسان کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان بود.