استاندار لرستان درگذشت زائران حرم شاه چراغ (ع) را تسلیت گفت – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان.به گزارش خبرگزاری مهر، فرهاد خاویر استاندار لرستان پس از شهادت شاهچراغ (آ) شیراز پیام یک تروریست را منتشر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

از طرف الله الرحمن الرحیم

ملت ایران شکست مادران و فرزندان و زائران را در حرم احمد بن موسی چه جنایتی ببیند؟آ) به

گناه آن فرزند و آن مادری که به زیارت رفت و ارادت به ساحت اهل بیت کرد.آ) تنها در حرم، هدف گلوله چه باید باشد؟

چرا باید چادر مادر در این زمین غرق خون شود و فرزند در آغوش مادر شهید شود؟

کجایند آنهایی که فریاد زن، زندگی، آزادی می دهند تا نتیجه شورش ها و شر آنها را در قضاوت احمد بن موسی ببینند.آ) منجر به ظلم به مظلوم می شود بیشترین آیا زائران اهل بیت خواهند بود؟

جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران درگیر جنگی بزدلانه، فراگیر و مختلط هستند که هدف نهایی خود را درگیری مسلحانه و نابودی ایران اسلامی تعریف کرده است. افتادن آنها کم هستند، اما با ایجاد سردرگمی در برخی از نقاط کشور، به نرم کردن راه برای چنین اقدامات تروریستی کمک می کنند.

مردم منطقه که حامی و مروج تروریست هایی هستند که ملت ایران را ویران می کنند مطمئناً در کاخ شیشه ای و به زودی خون شهدای مظلوم در معبد احمد بن حسن زندگی می کنند.آ) آنها مورد حمله قرار خواهند گرفت و قلعه بر سر آنها خواهد افتاد.

من نماینده مردم ولی و شهید هستم پرورش دهنده لرستان خود را شریک درد و رنج مردم شیراز و ایران اسلامی و شهدای زائران مظلوم حرم شاه چراغ می داند.آ) اینجانب به ملت بزرگ ایران و بویژه خانواده این شهدا تبریک و تهنیت عرض می نمایم.