از پوست خود مراقبت کنید و از شما مراقبت خواهد کرد!

آیا تا به حال به نوع آسیبی که هر روز به پوست خود وارد می کنید فکر کرده اید؟ بسیاری از مردم هرگز نمی ایستند تا به آن فکر کنند.

با این حال هر بار که می خندید، هر بار که عصبانی می شوید و اخم می کنید، در راه ایجاد چین و چروک های آینده هستید. هر بار که سیگار می کشید، یا نزدیک فردی که سیگار می کشید، می نشینید، یا نوشیدنی مخلوط دیگری می نوشید، پوست خود را از مواد مغذی که برای دوباره پر کردن خود و جلوگیری از چین و چروک نیاز دارد محروم می کنید.

هر بار که برای برنزه شدن خوب دراز می کشید، یا حتی بیرون می روید، نور خورشید روی پوست شما می سوزد و باعث آسیبی می شود که ممکن است تا سال ها نبینید، و وقتی این کار را انجام دادید، احتمالاً برای از بین بردن همه اثرات دیر خواهید کرد.

بهترین خط دفاعی شما در برابر چین و چروک و سایر مشکلات پوستی این است که از تأثیرات منفی غیرضروری مانند موارد ذکر شده در بالا اجتناب کنید و سعی کنید از یک رژیم غذایی سالم سرشار از ماهی و سبزیجات چرب استفاده کنید. با این حال، هیچ چیز بهتر از مراقبت عالی از پوست نیز وجود ندارد.

وقتی به مراقبت از پوست پیری فکر می کنیم، شاید اولین چیزی که به ذهن می رسد کرم ضد چروک باشد.

درست است که محصولات زیادی از این دست وجود دارند که می توانند برای پوست شما بسیار مفید باشند، اما چگونه می دانید کدام یک را باید استفاده کنید؟

امروزه کرم‌ها و لوسیون‌های ضد چروک مختلفی در بازار وجود دارد که به راحتی می‌توانید به آن‌ها دست پیدا کنید

ناامید شده و ترجیح می دهد تسلیم شود تا اینکه وقت بگذارد و همه مارک های مختلف را بررسی کند. با این حال، باید به خاطر داشته باشید که وقتی نوبت به روتین مراقبت از پوست شما می رسد، کرم ضد چروک مناسب یکی از بهترین خطوط دفاعی شما خواهد بود.

ممکن است کار سختی به نظر برسد، اما تا زمانی که چند فاکتور مهم را به خاطر داشته باشید، قادر به انجام آن خواهید بود.

یک کرم دور چشم ضد چروک پیدا کنید که به خوبی کار کند.

اول، شما باید همیشه به یاد داشته باشید که پوست شما منحصر به فرد است و واکنش متفاوتی به مواد مراقبت از پوست نشان می دهد. چیزی که برای شما خوب عمل می کند ممکن است برای شخص دیگری چندان خوب عمل نکند و بالعکس. ممکن است لازم باشد چندین کرم مختلف را امتحان کنید قبل از اینکه واقعاً یکی را پیدا کنید که تفاوت قابل توجهی در رنگ و بافت پوست شما ایجاد می کند.

در مرحله بعد، تحقیق در مورد مواد و محصولات به صورت آنلاین می تواند اطلاعات زیادی در مورد مراقبت از پوست، کرم های ضد چروک و سایر موارد مفید برای حفظ جوانی و شادابی پوست به شما بدهد. بزرگترین نکته ای که در حال حاضر می توانم به شما بگویم این است که مطمئن شوید به محصولاتی با موادی که از نظر بالینی بر روی انسان واقعی (نه موش های آزمایشگاهی) توسط منابع معتبر شخص ثالث، ترجیحا موسسات پزشکی و دانشگاه ها آزمایش شده اند، پایبند باشید.

در واقع با خواندن این مقاله اولین قدم را در تحقیقات خود برداشته اید.

متأسفانه، بیشتر مردم برای تحقیق در مورد محصولاتی که استفاده می‌کنند وقت نمی‌گذارند و در یک آگهی تلویزیونی به یک سلبریتی پردرآمد اعتماد می‌کنند که خط مراقبت از پوستی را که حتی واقعاً از آن استفاده نمی‌کنند تبلیغ می‌کند.

وقتی اهمیت پوست ما را در نظر بگیرید، این شگفت‌انگیزتر می‌شود. خودتان را از جمعیت جدا کنید، یک برنامه روزانه سالم پیدا کنید، به طور مداوم به آن پایبند باشید، تا سال‌های آینده خوب به نظر برسید.