از حل مشکل 11 ساله خیابان های قزوین تا شناسایی 100 خانه ناایمن – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگاران مهر، حکمرانی شهری در پایتخت به دلیل خدمات گسترده ای که به شهروندان ارائه می دهد، همواره از ارزش و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و از بسیاری جهات، بسیاری از ابعاد زندگی شهروندان با خدمات شهری پیوند خورده است. مدیریت و کمون تهران.

در این بسته جدید به سنگ بنای خدمات مدیریت شهری می پردازیم.

کار آسفالت بری و گچ بری در منطقه 11 آغاز شد

سید محمد موسوی در بازدید از اولین شب اجرای عملیات جدول گذاری و روکش آسفالت خیابان معیری از آغاز عملیات روکش و روکش آسفالت این خیابان خبر داد و گفت: بالاتر از این مسیر تعامل اجتماعی و درخواست های مکرر شهروندان و احصاء مشکل و اولویت برش آسفالت در محدوده مرکزی تهران، آسفالت بری و روکش کاری در جاده معیری آغاز شد.

شهردار منطقه 11 گفت: دارالولایه شهر تهران تاکنون بیش از هزار متر مربع روی این خط سنگفرش و حدود 150 تن آسفالت کرده است.

وی افزود: 7 هزار فوت مربع از این جاده که یک هزار و 100 تن آسفالت کل مسیر را انجام داد.

موسوی از صبوری و همراهی شهروندان در مجاورت جاده منیریه و معیری در اجرای این پروژه تشکر کرد و گفت: عمر آسفالت جاده در مسیر برخی در منطقه 11 چندین سال قدمت دارد و اکثر راه های منطقه نیازمند هستند. تعمیر آسفالت؛ لذا با پیگیری های انجام شده کار نوسازی آسفالت از روز یکشنبه 17 خرداد ماه آغاز شد و تا پایان تابستان اکثر معابر این منطقه که بی کیفیت هستند بهسازی و آسفالت انجام خواهد شد.

از حل مشکل 11 ساله جاده قزوین تا شناسایی 100 خانه ناایمن

حل مشکل 11 ساله راهداران قزوین

جلسات شورای معاونین منطقه دارالشهدا در حضور رضا شنی، در محل شهرداری معاونین و جمعی از مدیران شهری برگزار شد. بر اساس طرح تفصیلی جدید تهران، روند نوسازی بافت مسکونی شهر قزوین واقع در مناطق 17 و 10 شهرداری تهران از 11 سال گذشته آغاز شده است. با توجه به لزوم نوسازی بافت قدیمی و تاکید بر اهمیت موضوع برای مدیریت شهری پایتخت برای جلوگیری از عقب‌نشینی در ساخت و ساز این منطقه، جذابیت اقتصادی آن را افزایش می‌دهد و انگیزه‌های توسعه و نوآوری را افزایش می‌دهد. پیشنهاد شده است که در برنامه مدیریتی محور S به منطقه M منتقل شود. در یک روستا واقع شده است.

کارگروه فنی کمیسیون ماده پنجم تهران پس از بررسی و برگزاری همایش کارشناسان، تغییرات این محور را تصویب کرد. با تصویب نهایی و ابلاغ دبیر این کمیسیون، این محور شاهد بزرگی بر نوسازی سیستم های متراکم، فرسوده، خشک، ناایمن و ناایمن شهری خواهد بود.

شهردار منطقه در پاسخ گفت: در پی 10 شهرداری و همکاران ما در منطقه 17 در جلسه کمیته کارگروه ماده 5 با تغییر بخشی از محور قزوین به منطقه 10 موافقت شد. بخشی از منطقه 17 که یک حرکت بزرگ برای مدیریت شهری است.

بر اساس گزارش معاونت برنامه ریزی منطقه و بر اساس بررسی و ارزیابی انجام شده، شاخص ارزیابی عملکرد 1400 نسبت به شش ماهه نخست امسال با افزایش مثبت مواجه شد. شهردار منطقه در این جلسه بر لزوم انجام پروژه های توسعه زیست محیطی و پایش مناطق و تقویت منطقه مرکزی برای ارائه خدمات خوب و با کیفیت به شهروندان تاکید کرد.

در پایان این جلسه دستورالعمل ساخت دفتر، دفتر اندیشه ورز، اقدامات لازم برای توسعه فضای سبز در مناطق کم برخوردار، نظارت و اقدامات لازم برای اتصال برخی دارایی های مرتبط با شبکه های کثیف. خیر اند نیز منتشر شده است.

از حل مشکل 11 ساله جاده قزوین تا شناسایی 100 خانه ناایمن

21 خانه ناامن در منطقه 19 اخطار تخلیه دریافت کردند

مهدی هدایت گفت: ساکنان 21 منزل ناایمن و ناتمام منطقه 3 منطقه 19 برای جلوگیری از حوادث رانندگی تخلیه شدند. اند و منجر به صدور حکم قطعی عزل از کمیسیون ماده 100 با دریافت اخطاریه عزل شد.

شهردار منطقه 19 ادامه داد: به منظور حفظ جان ساکنان و اموال شهروندان در ساختمان های دارای طبقات کم و عدم استحکام و امنیت، هشدارهای لازم با تعیین مهلت برای تخلیه آن ساختمان ها ارسال شد. ، و اگر صاحبان این کار را انجام ندهند. اقدامات لازم برای رفع حادثه، همکاری با مراجع قضایی دستور انهدام را اجرا می کند.

از حل مشکل 11 ساله جاده قزوین تا شناسایی 100 خانه ناایمن

اجرای 83 پروژه انکشافی محلی در دو منطقه

مهدی صالحی در جلسه کمیته فنی، تدوین سیاست ها و برنامه ها را در راستای بهبود دانست به حرکت ادامه دهید محلات یکی از رویکردهای مدیریت شهری است، وی گفت: 83 پروژه عمرانی محلی در دو فاز مستمر و بدون توقف در طول سال توسعه و اعلام پیشاپیش شد. مطابق با خواسته های مردم

شهردار منطقه 2 اجرای پروژه های کوچک در فوکنتانی را گامی در جهت احیای شهر و تغییر محیط زیست دانست و گفت: مشارکت در اجرای پروژه ها محقق شده است.

وی هدف اصلی مدیریت شهری از اجرای این پروژه ها را تامین نیازهای اولیه شهروندان دانست و افزود: طراحی و اجرا شده است.

صالحی در خصوص نقش طرح های عمرانی محلی در افزایش رضایت شهروندان گفت: پروژه های عمرانی محلی این شامل سقف تاکسیرانی اصلی انجمن آب، توسعه است سرای اطراف پونک اجرای تنظیمات هندسی، تراش و گریس آسفالت، بهسازی سرویس های بهداشتی پارک و … می باشد. امیدواریم با اجرای این پروژه ها که بر اساس انتظارات مردم اطراف است بتوانیم این کار را انجام دهیم. برآوردن نیازها و خواسته های واقعی مردم.

از حل مشکل 11 ساله جاده قزوین تا شناسایی 100 خانه ناایمن

شناسایی 100 ساختمان ناایمن غرب تهران

کمیته شناسایی و تعیین مسکن ناایمن منطقه 9 با حضور شهردار و مدیر شهری جهت تعیین محل. عدم اطمینان از بازداشت طعم و مزه سید محمد رحیم مرتضوی با تایید -مقاله حفاظت شهری گفت: با توجه به بند 14 ماده 55 قانون شهرداری ها برای تامین صیانت و صیانت از حقوق شهروندی، مدیریت کلان شهری نسبت به مسکن ناایمن در چارچوب برنامه شناسایی و تصمیمات جدی گرفته است.

شهردار منطقه 9 ضمن بحث در مورد میزان خسارت پارچه در این منطقه گفت: بیش از 100 مورد از اسکان ناایمن شناسایی شده و اخطارهای قانونی نیز داده شده است، قوانین این ساختمان ها از جمله بافت های فرسوده و ناایمن و مالکان مالک آنها هستند. اطلاع رسانی شده است.

گفت: پنج خالی همچنین علائم و هشدارهای لازم برای رفع خطر به مالکان خطرناک و ناایمن اطلاع داده شد. ودهای واکسیناسیون و حذف خطر در مرحله بعدی ذکر شده است ایده ها مهندسان ناظر هستند.

مرتضوی در پایان گفت: با وجود سواحل ناآرام و پراکنده در 9 منطقه، بحث ایمنی ساختمان ها و فضاهای شهری از اولویت های اصلی مدیریت شهری است. در این راستا کمیته ایمن سازی ساختمان تشکیل شده و به صورت مستمر و جدی به کار خود ادامه خواهد داد.

از حل مشکل 11 ساله جاده قزوین تا شناسایی 100 خانه ناایمن

تعریف انتصاب پروژه راه ملی شرق شوش پس از 40 سال

شهرداران مناطق 15 گانه با کارگروه فنی کمیسیون دور پنجم تهران برای حذف 95 درصد از پلاک های طرح توسعه خیابان های شوش و محله به توافق رسیدند. تمیز وی از این طرح خبر داد و گفت: مرمت ساختمانی که از طرح خارج شده است پس از 40 سال قابل انجام است.

سید مهدی صباغ در شخصیت و اهمیت شوش وی اشاره کرد و گفت: مسیر شوش با عملکرد شریانی درجه یک به طول حدود یک کیلومتر تابع دیفیوزر است. محلی طعم و مزه

وی با بیان ساختار ساختمان های آسیب دیده منطقه و آسیب های اجتماعی و نارضایتی شهروندان گفت: طرح تفصیلی محور شرقی شوش حدفاصل خیابان 17 شهریور تا خیابان خاوران نوسازی و عرض این محور تغییر کرد. از 45 تا 20 متر

شهردار منطقه 15 ادامه داد: با این حرکت مشکل 440 سند بلاتکلیف خودرو در این محور پس از 40 سال حل شد.

وی گفت: با توجه به اینکه در 15 سال گذشته تنها 20 درصد از این پروژه پیشرفت داشته است، همکاران ما در معاونت معماری و شهرسازی تصمیم به بررسی این پروژه گرفتند و در این بررسی مقرر شد که 45 فوت عرض برای جاده لازم بود.» شوش نه

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی طرح، اکنون فقط باید حدود 21 پلاک تهیه کنیم و پروژه با سرعت بیشتری اجرا می شود.

شهردار منطقه 15 همچنین در خبر خوش دیگری برای اهالی این جامعه گفت: با توجه به تعداد پلاک ها در 15 سال گذشته و استعفای این زمین ها در پروژه، مساحت شهر باید حدود 7500 متر مربع باشد. تبدیل به پارک، سالن ورزشی، استخر و سایر خدمات عمومی به شهروندان ارائه می شود.