از بهسازی پارک ها تا پخش آسفالت در 470 نقطه – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرنگار مهر، مدیریت شهری با توجه به تعداد خدماتی که به شهروندان ارائه می دهد، در پایتخت کشور از ارزش و جایگاه ویژه ای برخوردار است و از سوی دیگر، بسیاری از ابعاد زندگی شهروندان با شهری گره خورده است. خدمات مدیریتی. شهرداری تهران.

در این بسته جدید به گوشه خدمات مدیریت شهری می پردازیم.

بهسازی پارک منطقه 2 با اجرای طرح خدمات رسانی

معاون اداره امور شهری و محیط زیست منطقه 2 گفت: با اجرای طرح خدمات رسانی و بسیج نیروی انسانی و خودروها، بهسازی پارک در حال انجام است -حکومت و نگهداری معابر شهری.

عبدالرضا نجاریان گفت: به منظور ارتقای نگهداری و خدمات رسانی بهتر به شهروندان، ۱۷ هزار و ۶۰۰ متر مربع فضای سبز پارک با اجرای طرح خدمات رسانی در شهرداری تهران مرمت می شود.

وی به نصب و تجهیز 145 قطعه مبلمان شهری در پارک ها اشاره کرد و افزود: با اجرای این طرح علاوه بر احیای فضای سبز در پارک ها، چهار وسیله بازی کودکان و 2500 فوت مربع زیربنا به بهره برداری رسید. همچنین تعمیر و بازسازی شده است.

نجاریان افزود: 810 متر مربع را تمیز کنید پسوند تبلیغات فیزیکی و غیرمجاز به مساحت 9 هزار و 350 مترمربع شستشو و رفتن غارت 2600 متر مربع المان شهری و 38000 متر مربع ردیف و جداول شهری و مرمت 550 متر مربع نقاشی دیواری از دیگر اقدامات اجرایی است.

معاون اداره امور شهری و محیط زیست منطقه 2 به لوله کشی آب به طول 1800 متر اشاره کرد و گفت: مبارزه با آفات از دیگر برنامه های پیش بینی شده در طرح خدماتی است و در این راستا در مورد 432 سوراخ شناخته شده، طعمه قرار داده شد

از بهسازی پارک تا روکش آسفالت در 470 نقطه

اجرای 12000 تن آسفالت در جاده 470 غرب تهران

شهردار منطقه 9 در ادامه دیدار مردمی با شهروندان در مصلی غرب پایتخت روز سه شنبه با نمازگزاران مسجد صاحب برگزار شد. زمان (Aj) در منطقه داسغیب دیدار و گفتگو کردند.

سید محمد رحیم مرتضوی با بیان ارتباط تنگاتنگ مدیریت شهری در منطقه 9 با شهروندان گفت: در مدت 5 ماهی که در منطقه 9 زندگی کردیم سعی کردیم ارتباط خود را با ما خادم شهروندان حفظ کنیم. به همین منظور بازدید میدانی و دیدار با نمازگزاران در مسجد و خانواده شهدا، منازل این عزیزان و دیدارهای مردمی برای رسیدگی به مشکل شهروندان را در اولویت قرار دادیم.

شهردار منطقه 9 به اقدامات انجام شده در 6 ماهه اول سال 1401 در غرب پایتخت اشاره کرد و گفت: در حوزه فنی و مهندسی عمران در شش ماهه اول 12 هزار تن آسفالت تولید شده است. . با هدف بهسازی معابر و آلایندگی در 470 راه شهری منطقه نصب شده است. فهمیدن توزیع آسفالت به صورت مکانیکی و دستی انجام می‌شود، ضمن اینکه در ساخت 800 متر لوله جمع‌آوری آب در خیابان‌های دانشگاه هوا و داسغیب، 20 مورد بهسازی مخازن و جداول، 36 مورد احیای حاشیه جاده و روسازی. خیابان انجام شد آب های سطحی را جمع آوری کنید

مرتضوی همچنین به اقدامات انجام شده در حوزه ترافیک منطقه 9 در شش ماهه اول سال 1401 اشاره کرد و گفت: 4 هزار متر مربع اصلاح هندسی، اجرای خط محوری 1200 متر، نوسازی و بهسازی تجهیزات 2000 حمل و نقل عمومی، 400 متر مربع نگهداری و تعمیر انواع تابلوهای پلیسی و جدید، نصب 167 متر مربع و نوسازی تابلوهای راهنما، پنج هزار ساعت آموزش و ترویج فرهنگ ترافیک برای شهروندان از جمله اقدامات انجام شده در این حوزه است. .

برخی از اقدامات انجام شده توسط معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه 9 در مدت مذکور عبارتند از: افتتاح گذرگاه گردشگری در خیابان بدرالزمان غریب، ارتقای امنیت پارک و تفرجگاه غرب پایتخت، رنگ آمیزی 36 هزار متر مربع از دیوار شهر، مراقبت از زیبایی شهر و ایجاد فضا تصویر جذاب 12500 متر نصب روغن و تبدیل آبیاری سنتی به مکانیزم در محور بزرگراه متوسلیان آیت الله سعیدی و دکتر. قریب و سایر پارک های منطقه از جمله مواردی است که شهردار منطقه 9 در خصوص اجرای آن در غرب پایتخت اعلام کرد. .

وی اقدامات اجتماعی و فرهنگی اجرا شده در شش ماهه اول سال 1401 در منطقه 9 را برشمرد و گفت: در این دوره مسابقات 119 رویداد ورزشی و 25 جشنواره فرهنگی و اجتماعی برگزار شد که بیش از دو هزار برنامه برگزار شد و 431 برنامه برگزار شد. کانکس، توزیع 6600 کیسه کالا و بسته های حمایتی معیشتی برای اقشار نیازمند و محروم و تامین سلامت شهروندان. همکاری با جامعه پزشکی بخشی از این عمل است.

مرتضوی در پایان از تشکیل سه کمیته ویژه در شهرداری منطقه 9 خبر داد و تاکید کرد: برای خدمت رسانی به شهروندان و تسریع در امور جاری کشور سه کمیته ویژه با حضور نمایندگان مجلس و کارشناسان به نام های یادگار تشکیل شده است. کمیته راه امام)، کمیته پادگان آره و کمیته ویژه شهرسازی

از بهسازی پارک تا روکش آسفالت در 470 نقطه

اجرای مانور امداد و نجات و آتش نشانی در پارک جنگلی سرخهسار

رزمایش آتش نشانی و امداد و نجات در پارک جنگلی سرخهسار با مشارکت نهادهای تخصصی، آتش نشانی، اورژانس، 4 دستگاه مرکزی پیشگیری و مدیریت بحران منطقه و منطقه 4 برای آماده سازی و مقابله با حوادث پارک جنگلی سرخهسار برگزار شد. منطقه 13.

محمدهادی علی احمدی با اعلام این خبر گفت: این رزمایش با هدف کاهش آسیب ها و افزایش آمادگی برای مقابله با حوادث غیر مترقبه و آتش سوزی و کاهش خسارات آنها در طبیعت پارک انجام می شود. سرخجه نرده اجرا شده است.

شهردار منطقه 13 افزود: بر اساس سناریوی فرضی پلیس به خودرویی در جنگل مشکوک شد. سرخجه قانون اساسی محاصره پایان یافته است که در خودرو را دادند که به دلیل سرپیچی از دستور پلیس و عدم رعایت خودرو به پارکینگ تصادف کرد و خودرو و پارکینگ آتش گرفت و نگهبان و شهروندان و کارگران مجروح شدند. بی سیم و با شهرستان منطقه 13 و آتش نشانی تماس می گیرند.

وی خاطرنشان کرد: پس از اعزام تیم بررسی منطقه 4 و نیروی انتظامی به محل حادثه با دستور رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان، 137 دستگاه شهرستان برای جلوگیری از ورود شهروندان به مناطق حادثه دیده نوار خطر را حذف کردند. وی گفت: امنیت محل توسط پلیس تامین و آتش نشانان آتش را مهار کردند و مصدومان توسط امدادگران معاینه و انتقال شدند.

علی احمدی با تاکید بر اینکه شناسایی عوامل بروز حوادث و بلایا و ارائه راهکارهای پیشگیری و مقابله با آنها می تواند خسارات احتمالی را به حداقل برساند، گفت: سنجش توان کارکنان در مدیریت بحران و سایر گروه های تخصصی در حوزه بحران شهرداری منطقه 13، تعریف مشارکت و نقش هر سازمان و ارزیابی کیفیت آموزش در مرکز آموزش شهروندان هدف اصلی این مانور بود.