«ارین الاسود» و بسیاری از برنامه های راهبردی/غیرمنتظره در راه است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهان


خبرگزاری مهر گره بین بین المللی: گروه مقاومت آرین سیاه (بیشه شیرها) در یک هفته گذشته اقدامات بی شماری انجام داده و ضربه سختی به صهیونیست ها زده و اکنون به کابوسی برای صهیونیست های اشغالگر تبدیل شده است.

فاجعه بزرگی که وجود رژیم صهیونیستی و فروپاشی آن را نشان می دهد ولی شتاب، موشک و پهپاد این خودکشی نیست، بلکه یک هسته جوان و فعال مقاومت در کرانه باختری و سه شهر اصلی آن، نابلس و جنین است. اورشلیم است. فعالان فلسطینی در روزهای اخیر ضربات مهلکی به رژیم صهیونیستی وارد کردند.

با وجود همسویی سرویس های امنیتی سازمان های خودگردان به همیشه آویو اما کرانه باختری مانند یک آتشفشان کوچک است که هرگز متوقف نمی شود و تا 22 سال پیش برای اولین صهیونیست ها کابوس بود.

ارتش اسرائیل برای دیدن آدی التمیمی جوان 22 ساله ای که در اعتراض به نیروهای اشغالگر منجر به کشته شدن یک سرباز و مجروح شدن شدید سه سرباز دیگر شده بود، به شدت مورد بازرسی قرار گرفت.

منشأ رعب و وحشت ژنرال های اسرائیلی و سران آنها چیست؟ گذشته گانتز وزیر جنگ این دولت را به وحشت انداخته است، مثلاً شجاعت ترانه آدی التمیمی وی با آرامش از خودروی خود پیاده شد و سه بار به سمت صهیونیست ها شلیک کرد و سپس سوار خودرویش شد و محل را ترک کرد. این جوان فلسطینی در اردوگاه شعافات کشت می شود و تکیه گاه بسیار قوی دارد.

گانتز اذعان داشت که شهرهای نابلس و جنین چالشی بسیار خطرناک برای رژیم صهیونیستی هستند زیرا از حمایت عمومی قوی از مبارزان فلسطینی برخوردار هستند و در عین حال. آرین سیاه این موضوع وزیر جنگ و دیگر ژنرال های صهیونیست را تکان داد.

آرین سیاه در شهر نابلس شکل گرفت. آنچه این گروه را از دوستان سابق و جدیدشان متمایز می کند این است که اکثر آنها بین 18 تا 24 سال سن دارند و در بیانیه آنها فاش شده است. است نه به گروهی تعلق دارند، نه حزب و جناحی دارند و با هیچ گروهی فرقی ندارند. شعار مبارزه تا مرگ است آرین سیاه در شهر نابلس شکل گرفت. آنچه این گروه را از دوستان سابق و جدیدشان متمایز می کند این است که اکثر آنها بین 18 تا 24 سال سن دارند و در بیانیه آنها فاش شده است. است نه به گروهی تعلق دارند، نه حزب و جناحی دارند و با هیچ گروهی فرقی ندارند. شعار مبارزه تا مرگ است.

کما اینکه هماهنگی امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی و کشتار و دستگیری مداوم سران مخالف در کرانه باختری نمی تواند تضمین کننده امنیت صهیونیست ها باشد و هر روز با وجود شهادت یکی از رهبران مقاومت و شهادت. . با دستگیری چند تن از آنها، از تمام نقاط کرانه باختری، رهبران و فرماندهان جدیدی ظاهر می شوند.

مردم نابلس و دیگر شهرهای کرانه باختری امروز در حال بیدار شدن با یک جنبش جدید و یک گروه جدید فلسطینی به نامآرین سیاه(بیشه شیرها) همگان از اقدامات مسلحانه و تیراندازی نظامیان صهیونیست غافلگیر شدند و با صدور بیانیه ای مسئولیت این اقدامات مسلحانه علیه نیروهای اشغالگر و جمعیتی که صهیونیست هستند را بر عهده می گیرند.

گروه آرین سیاهاز طریق چنین اقدامات مسلحانه ای بود که خود را به همه نشان داد. یک گروه مسلح متشکل از ده ها نیروی مقاومت فعال است و شهر قدیمی نابلس را به عنوان مقر خود انتخاب کرده و در هر مکان و موقعیتی نظامیان و ساکنان صهیونیست را هدف قرار می دهد.

پس از آنکه چندین نیروی مخالف مجبور شدند شهر جنین و اردوگاهی را که اشغالگران آن را “کندوی عسل” می نامند، ترک کنند و به شهرهای دیگر در ساحل غربی بروند، گروه های مخالف در نابلس از ابتدای سال جاری میلادی خود را بیشتر نمایان کردند. این در حالی است که اکثر این نیروها به سمت شهر نابلس رفتند و شدت حرکت مقاومت از شهر نابلس با کشته شدن سه نیروی مقاومت (محمد) صورت گرفت. الدخیل، اشرف ساده شده و آدم تبریک می گویم) هر زمان 8 فوریه گذشته افزایش یافت. در آن زمان این گروه مخالف به «کتیبه نابلس» معروف بود و نام آن از «کتیبه جنین» گرفته شده بود.

نحوه اعلام موجودیت آرین سیاه

در سپتامبر 2022، چهل روز پس از مرگ «محمد العزیری(ابوصالح) و «عبدالرحمن صبح» مراسم یادبودی برای این شهدا برگزار شد و طی آن. آرین سیاه او به عنوان مصداق مقاومت بی وقفه، علناً مبارزه خود را با اشغالگران اعلام کرد و گفت که به دنبال ادامه مبارزه و پاسداری از پرچم مقاومت در برابر اشغالگران است و نگذارد این پرچم بر زمین بیفتد.

بر اساس این گزارش در آن تاریخ و در راه استقلبدر مرکز شهر نابلس، مبارزان این گروه مخالف با تمام تجهیزات و در سازمانی ظاهر شدند که برای همه فلسطینی های شرکت کننده در این مراسم و رسانه ها شگفت انگیز بود. باعث عصبانیت شد اشغالگران و اقداماتی علیه آن آغاز کردند.

در این برنامه منشور آرین سیاه و برنامه مقاومت توسط یکی از نیروهای مقاومت که صورت خود را پوشانده بود قرائت شد و در این جریان اصرار داشت که خون شهید محمد العزیزیموسس این گروه 23 ساله است دوستان «عبدالرحمن صبح» پایمال نمی شود و پرچم مقاومت بر زمین نمی ماند و این گروه به راه خود ادامه می دهند.

در بیانیه این گروه مخالف، به استعمارگران هشدار داده شد که به زودی “جنگ جدیدی” برای آنها رخ خواهد داد که شکل و ماهیت آن را نمی توانند پیش بینی کنند. به خصوص آن آرین سیاه گروه‌های سازمان‌یافته با رهبران در هم تنیده، خودگردان، می‌توانند هر روز به روش‌های مختلف خونریزی کنند. رگ های خونی خودت را احیا کن

جنگ متحد زیر پرچمدر دسترس نیست خداوند بجز “الله و محمد رسول الله” شعار این گروه مخالف و برای همه گروه های مخالف و رهبران آنها مانند شهید یاسر عرفات “بنیانگذار مقاومت هسته ای” در اطراف است. یاسمن در شهر قدیم و شهیدان احمد یاسین، ابوعلی مصطفی و فتحی جنگ و به دیگر رهبران اپوزیسیون فلسطینی احترام بگذارند.

این گروه اعلام کرده است که راه مقاومت را ادامه خواهد داد و اسلحه های خود را که فقط متوجه اشغالگران، شهرک نشینان و مزدوران کمک به آنها می شود، زمین نمی گذارد. اگر کسی شلیک کند، این اسلحه به طور تصادفی از یک گروه شلیک نمی کند آرین سیاه نه علاوه بر این، نیروهای این گروه هرگز از سلاح های خود برای دریافت پول از تجار در جهت حمایت از مقاومت استفاده نخواهند کرد.

مکانیسم عمل آرین سیاه

وحدت شکل و هماهنگی کامل فرم، وحدت سازمان درونی را کامل می کند. ارتش آرین سیاه که در لباس با جوانان متحد می شود الشکیل و آنهایی که سیاه پوش بودند و فقط به مقاومت فکر می کردند و لوله تفنگ های خود را با پارچه ای قرمز پوشانده بودند تا نشان دهند که بیهوده شلیک نمی کنند. چشم خیره می کند

از منظر نظامی، اقدام آرین سیاه این رویکرد منحصر به فرد منعکس شده و نشان دهنده پاسخگویی و غافلگیری اشغالگران در مقرهای نظامی و ایست های بازرسی در نقاط تماس در شهر نابلس است. این نیروها منتظر حمله مهاجمان به شهر و مبارزه با آنها نیستند، بلکه به شهرک های آنها حمله می کنند.

ارتش آرین سیاه، آنها کار خود را در شب انجام می دهند بنابراین با استفاده از پوشش شب از مخفی کاری کامل در کار خود استفاده می کنند و همیشه لو نمی روند. این روش بسیار محبوب است آرین سیاه در میان مردم فلسطین و در روز اعلام رسمی در اوایل ماه جاری، نزدیک به پنج هزار نفر در این مراسم شرکت کردند.

علاوه بر این، او دارای استراتژی نظامی قوی و ابتکار و غافلگیری اشغالگران در مواضع نظامی در ایست های بازرسی و ارتباطات اطراف شهر نابلس است. آنها منتظر نمی مانند تا اشغالگران شهر با آنها درگیر شوند، آنها را مورد حمله قرار می دهند، از شب برای پنهان کردن اعتراضات خود استفاده می کنند و به طور کامل مخفیانه کار می کنند و در عین حال جایگاه ویژه ای در بین مردم فلسطین دارند. .

تروریسم علیه صهیونیست ها

رنگ بن دیوید، روزنامه نگار فیلتر وی در گزارشی نوشت: گروه آرین سیاه (بیشه شیرها) در نابلس در چند روز اخیر نه تنها توانسته حملات و تظاهرات شدیدی علیه اسرائیلی ها (صهیونیست ها) انجام دهد، بلکه سایر فلسطینی های کرانه باختری را تشویق کرده و حتی برای انجام فعالیت های ضد صهیونیستی به بیت المقدس رفته است. .

بن دیوید خاطرنشان کرد: این گروه در کمتر از یک سال به یک گروه اپوزیسیون تبدیل شده است، عملکرد آن نسبت به سایر گروه های مخالف مردمی موثرتر است و اکنون این گروه تهدیدی برای رژیم صهیونیستی و آینده سازمان های خودگردان محسوب می شود.

این گروه با سرعتی وصف ناپذیر در حال گسترش است و گمان می رود اکثریت اعضا را تشکیل می دهند ولی جوانان در حال شکل گیری و فعالیت در شبکه های اجتماعی هستند و کمر صهیونیست ها را می شکنند است.

آرین سیاه برای اسرائیلی ها، به ویژه نخست وزیر یایر سنگ قبر این سطور نشان می دهد که اگر قبر حضرت یوسف در شرق نابلس را زیر پا بگذارند باید منتظر عواقب سختی باشند. آنها وعده جنگ بزرگ را برای صهیونیست ها می دهند

شکی نیست که مقاومتی که در کشورهای اشغالی شکل می گیرد به خودش بستگی دارد و منتظر کمک کشورهای عربی بردبار است. خشن نیست نیست و بنابراین همه معادلات را به هم ریخته است و محدود به سرزمین های اشغالی فلسطین نخواهد بود و خبر بزرگی در راه است.

از دیدگاه تحلیلگران و ناظران آرین سیاه آنها راهی برای مقابله و نشانه گیری سلاح های خود به سمت مهاجمان دارند است و مردم را به ادامه کار تشویق می کنند. او خود را در معرض خطر قرار می دهد و برای جلوگیری از آسیب رساندن به مردم و تخریب اموال مردم، خود را قربانی می کند. این کار را نکن و نابلس به سنگری برای مقاومت تبدیل شد.