ارز قرض الحسنه بستری برای بانک خصوصی انقلاب اسلامی – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار زهرایی پیش از ظهر چهارشنبه در کارگاه بسیج سازندگی استان یزد اظهار داشت: آمادگی داریم سهمیه قیر استان یزد را با توجه به سیل اخیر و خسارت به راه های روستایی دو برابر امین افزایش دهیم. یزد. دو برابر شدن سقف پنل های خورشیدی در یزد.

وی گفت: تجهیزات دو اردوی جهادی که سایر گروه های جهادی را در آنها ساماندهی می کند قطع شده است تا در حوادث و حوادث مختلف مانند سیل و زلزله به دست همه گروه ها نرسد.

رئیس بسیج سازندگی کشور با تاکید بر تداوم امدادهای مؤمنانه گفت: طی چند روز آینده دسته جدیدی از کمک های مؤمنانه در استان یزد در اختیار ارتش قرار می گیرد و کمک نیز حائز اهمیت است. از دستگاه اجرایی در این. قابل احترام، زیرا باید بپذیریم که بخشی از جامعه آسیب دیدند و این شرط برای آنها بسیار ضروری است و رهبر معظم انقلاب نیز بر اجرا و تداوم این کمک ها تاکید دارند.

زهرایی با بیان اینکه بسیج با دولت برای تربیت نیروهای انقلابی در عرصه های مختلف تلاش می کند، گفت: علاوه بر کمک بسیج در بسیج سازندگی استان یزد، از استاندار یزد می خواهیم ابزار و ماشین آلات مهندسی را در اختیار بسیج سازندگی قرار دهد و این امر در حال انجام است. امکان کمک به بسیج سازندگی از تمامی ردیف های ممکن در سازمان برنامه بودجه استان.

وی با بیان اینکه ساخت دهکده های اقتصاد مقاومتی از سال گذشته آغاز شده است، ادامه داد: کارگاه های ایجاد مشاغل کوچک در استان ها ایجاد می شود که در مرکز این روستاهای اقتصاد مقاومتی در اختیار بازار قرار می گیرد و آمادگی داریم تا رهبری از کاری که در سراسر کشور برای استان بسیج شده بود را فراهم کند. یزد را فعال کنیم و محصولات استان یزد را جمع آوری و برندسازی کنیم.

وی با بیان اینکه باید از فناوری ویژه انقلاب خود پیروی کنیم، اربعین حسینی و سرود سلام سردار را ویژه این انقلاب دانست و افزود: ما در اقتصاد مقاومتی، پول قرض الحسنه و خلقت نیازمند چنین حرکتی هستیم. . صنعت تبدیل می تواند به ویژه حوزه بانکداری اسلامی باشد. انقلابی باشد که در نوع بانکداری فعلی نباشد.