ارتفاعات البرز بارانی می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانآرش بهارونداحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر به پیش‌بینی شرایط جوی استان البرز پرداخت و اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از جوی کم و بیش ناپایدار در منطقه البرز مرکزی است.

وی بیان کرد: به موجب آن بعضی ساعات وزش باد نسبتاً شدید و گرد و غبار، در پاره‌ای نقاط رگبار خفیف، کاهش موقت کیفیت هوا و در ارتفاعات بارش پراکنده مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز البرز قسمتی ابری و در بعضی ساعات باد نسبتاً شدید و گرد و خاک و کاهش موقت کیفیت هوا است، تصریح کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۲۸ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۱۲ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۰ متر بر ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی فردا آسمان البرز صاف و همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک، کاهش موقت کیفیت هوا و به تدریج افزایش باد است.

بهارونداحمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۲۷ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۱۰ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۴ متر بر ثانیه است.