ارتباط تلفنی چند مورد آخر شهرستان بستک برداشتن شد – خبرگزاری مهر | گزارش ها ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانمختار سلحشور در داخل صحبت کردن با خبرنگار مهر، در داخل تشریح اقدامات تکمیل شده برای زلزله 6 ریشتری کوخرد بستک اظهار داشت: به محض شیوع زلزله، کارکنان تجزیه و تحلیل هلال احمر را در داخل {هر} کلان شهر در دسترس به قلب تحریک کردن کرده است. تا به امروز گزارش شده است.»

وی اظهار داشت: ساعت 2 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 45 {دقیقه} بامداد پنجشنبه 26 اسفند پایین لرزه ای به بزرگی 6 ریشتر استان هرمزگان حوالی کوخرد را در داخل عمق 2 کیلومتری پایین لرزاند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوری کارکنان هلال احمر به قلمرو اعزام شد.

وی افزود: به محض شیوع پایین لرزه، کارکنان های هلال احمر تجزیه و تحلیل تک تک روستاهای در دسترس به کانون پایین لرزه را تحریک کردن کردند کدام ممکن است تا به امروز گزارشی به دلیل آن قرار است گزارش نشده است.

مدیرعامل هلال احمر هرمزگان اظهار داشت: حتی می تواند نزدیک به اینکه هیچ تصمیم تلفنی با روستاهای دور صورت نگرفته، انتظار برای گزارش کارکنان های ارزیاب اعزامی به آن قرار است شهرستان ها هستیم تا در داخل گزارش ها موارد زیر چیزهای بی اهمیت گفتن شود.