«اراده و حمایت» ارتش زیربنای جبهه مقاومت است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در نخستین همایش آمادگی و حمایت از امنیت در مرحله دوم انقلاب اسلامی که صبح امروز در محل امام حسین (ع) برگزار شد، سخنرانی کرد. ) دانشگاه افسری و تربیت پاسداری: رکن اصلی گسترش نیروهای امنیتی و عملیات در جمهوری اسلامی ایران و در سطح وسیع‌تر، پایگاه جبهه مقاومت نیروها است.

وی افزود: وقتی از مرحله دوم انقلاب اسلامی صحبت می‌کنیم، مهم‌ترین چیز تمدن آن است و بارزترین ویژگی تمدن، پیشرو بودن و داشتن طرز فکر، هنر، دانش، فناوری و مدیریت است. در عرصه طلایی اسلام، جامعه اسلامی در عرصه‌های علم، فرهنگ و فناوری پیشرو بود. زمانی که در اروپا علم وجود نداشت، خواجه نصیر طوسی فاصله زمین و ماه را اندازه‌گیری کرد، بنابراین ماهیت اساسی تمدن دارای مدل هایی در زمینه های مختلف

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برای اینکه مسلمانان مهارت های لازم را برای الگوبرداری از نظم نوین جهانی کسب نکنند، شاهد این جنگ تمام عیار علیه اسلام و کشورهای مسلمان برای جلوگیری از ظهور تمدن پیشگام خواهیم بود.

سرلشکر سلامی پیشرفت را رکن اصلی آمادگی و پشتیبانی امنیتی در مرحله دوم انقلاب اسلامی دانست و گفت: شاید فکر پیشرفت با آمادگی و پشتیبانی نظامی داشتن تجهیزات و انبار بزرگ و مهارت آنها باشد. آنها به میدان نبرد می روند، اما همه چیز در حال تغییر است.” دنیا دنیای ارتباطات کامل در مکان های واقعی است که در تمام جنبه های زندگی ما نفوذ می کند.

ادامه دارد…