ارائه 425 طرح تولیدی مزرعه لرستان برای دریافت وام به بانک – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی فتحی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اعلام کرد: 425 طرح تولیدی در بخش های مختلف کشاورزی با بدهی 5 هزار و 479 میلیارد ریال پس از تصویب شورا برنامه اجرا شد. ریختن و توسعه استان از مواد بند الف ماده 18 قانون بودجه 1400 به بانک های فعال در استان معرفی شد.

وی گفت: این پروژه ها در بخش های مختلف مسکن، صنایع تبدیلی و تکمیلی، شیلات و طیور، آب و زمین، دام و طیور، پرندگان، احداث تأسیسات گیاهی و مراکز کشاورزی غیردولتی برای ساخت و ساز یا سرمایه در گردش اجرا می شود. “

برنامه معاونت ریختن و به امور اقتصادی انجمن جهاد کشاورزی لرستان کمک کرد: متقاضیان این طرح ها مشمول بانک کشاورزی، توسعه تعاون و صندوق کارآفرین امید شدند که در صورت جذب این ساختمان ها برای 1299 نفر شغل ایجاد می شود.

فتحی بیان کرد: نکته مهم این اعتبارات محدودیت زمانی بازپرداخت وام و انعقاد قرارداد است که متقاضیان واجد شرایط باید با امضای شعبه بانک منتخب، قرارداد اعلام و تا پایان تیرماه اولین قطعه ساختمان را دریافت کنند. امسال.” برای اجرای طرح اقدام کنند.

وی اعلام کرد: تاکنون 62 پروژه به ارزش 755 میلیارد ریال به انعقاد قرارداد و پرداخت اعتبار رسیده است.

برنامه معاونت ریختن و به امور اقتصادی انجمن جهاد کشاورزی لرستان کمک کرد: مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها با بسیج تمامی زیرساخت ها و اطلاع رسانی به متقاضیان و رصد مسائل از شعبه یک بانک در حال کار، اقدامات لازم و عاجل را برای جذب بدهی ها انجام می دهند. به حوزه کاری خود اختصاص داده است.