اختتامیه جشنواره ملی نقاشی در آب برگزار شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر امروز سومین جمعه تیرماه 1401، سومین روز از هفته رستگاری، جشنواره نقاشی آب در سالن اجتماعات کودکان و نوجوانان برج میلاد برگزار شد.

در این مراسم که با حضور پرشور کودکان و نوجوانان همراه با خانواده هایشان همراه بود، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو، علی سلاجقه قائم مقام. رئیس رئیس و رئیس انجمن حفاظت از محیط زیست و امیری مدیرکل آموزش حقوق بشر شهرداری تهران در محل حاضر شدند.

در ابتدای این مراسم، امیر حسین رنجبران، مدیر ارشد روابط عمومی منابع آب ایران و رئیس گزارش موزه آب از روند اجرای این جشنواره آسهو.

سپس علی سلاجقه نماینده مجلس بود رئیس رئیس و رئیس انجمن حفاظت از محیط زیست بر اهمیت آب و محیط زیست تاکید کردند و بر لزوم حفاظت از آب تاکید کردند و ابراز امیدواری کردند که در سایر حوزه ها مانند حیات وحش، محیط زیست و…

علی اکبر محرابیان وزیر نیرو نیز بر اهمیت فرهنگ سازی استفاده بهینه از منابع آب در بین کودکان و جوانان به عنوان آینده سازان کشور و تعهد این وزارتخانه برای ترویج فرهنگ مشارکت تاکید کرد. عمومی مدیریت منابع و هزینه ها آب گزارش شده

وی با اشاره به لزوم تبیین ارزش آب، ابراز امیدواری کرد که مجموعه جشنواره هایی از این دست با هدف فرهنگ سازی مصرف بهینه و اجرای کامل ارزش آب برگزار شود.

پس از پایان مراسم، نتایج برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره اعلام شد و ۲۶ اثر از گروه‌های سنی مختلف برای کسب این جایزه انتخاب شدند.