احداث پایگاه ترابری زمستانی در گلستان/ ارتش آماده است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، mba برنامه ریزی و استقرار بزرگراه، اکیپ و قایق در نقاط حساس جاده با توجه به هشدارهای هواشناسی، کمپینگ زمستانی حمل و نقل جلسه مدیریت راه گلستان عصر دوشنبه با حضور مدیر کل، معاون، رئیس ستاد و شهرداری برگزار شد.

مدیر کل راه و حمل و نقل راه گلستان در این جلسه گفت: اولین آمادگی برای مقابله با بحران زمستان 141 در باران های اکتبر انجام شد.

عادل مصدقی افزود: این امر به دلیل حساسیت کار مجموعه، ماشین آلات و کارگران ضروری است. ماشین بر اساس تخمین های زمان باید در مکان ها و بزرگراه های حساس و بحرانی تعیین و نصب شوند.

وی بر استفاده از مهارت های شهرداری، شهرداری، بخشداری، بخش خصوصی، کارآفرینان و شهرداری و … تاکید کرد. تاکید کرد برای کمک به گروه در مواقع سخت.

کنترل فوری و میدونی با توزیع کار در غرب، شرق و مرکز استان به ویژه در پل ها و نقاط حساس، هماهنگی و همکاری با پلیس راهنمایی و رانندگی و مدیریت بحران در انسداد جاده یکی از مهمترین دستاوردهای مصدقی بود.

من باید بگویم، وابسته به اخبار سیستم پیش بینی هواشناسی قابل اعتماد دوشنبه شب در ساعت 12 به وقت شرق آغاز شد. شروع قلمرو و تمام قلمرو را به نوبه خود پوشش می دهد.