اجلاس ملی ولایت و ولایت ایران امشب در مساجد سراسر کشور برگزار می شود – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: مردم در مساجد کشور تجمع می کنند. mba محکومیت هتک حرمت به اماکن مقدس و حمایت از نیروهای امنیتی امشب (شنبه 2 مهر 1401) با نماز مغرب و عشا. شام که باید انجام شود.

متن شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

“به نام خدا”

از نو شمیم روح بخش و زندگی خجیستا متولد شد تنها وجود داشتن، گرفته شده خلاقیت و فخرکونینپیام SY دیگران و رحمت، پیام آور محبت و مهربانی و اتحاد، خیلی مکارم اخلاق و نیکی و دکتر سرگیجهبیشتر راسلحضرت محمد مصطفیصلی الله علیه وسلم خدا با او مخالف است خداوند SY پله ها“و باشگاه برای او گرانبها صادق آل محمد، حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) آمد و دل و جان تف کردن در اتاق برهوت، عصر تاریخ با نور دانش و حقیقت صداقت او نوشیدنی داد

مراسم تجدید میثاق با پیامبر اعظم صلی الله علیه وسلم خدا با او مخالف است خداوند و صلحآرمان های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی رحمه الله و تجدید وفاداری به مقتدای بزرگ. این چیزی است حضرت امام خامنه ای «دیوانه سایه بهترینو همه شهدای بزرگوار و گرانقدر به ویژه شهدای حافظ امنیت مکان مقدس جمهوری اسلامی ایران با حضور نمازگزاران و امت حزب الله متحد و نابود کننده دشمنان و همیشه صحنه ایران اسلامی و همه گروه های وفادار به انقلاب اسلامی با حضور پرشور و گسترده در مساجد سراسر کشور با محکومیت جنایات جنایتکاران و آشوب گران و ابراز خشم، نفرت و انزجار مردم از چنین اقدام ظالمانه ای. استاندارد را بشکنید چند نفر دیوانه یا دیوانه هستند خورد غرور جهانی ظاهر می شود.

اجتماع بزرگ رسول خداصلی الله علیه وسلم خدا با او مخالف است خداوند SY پله هاو اهل ولایتمدار و پیروان مکتب نورانی مسلمان عزیز مصحف شریف قرآن کریم با هفته وحدت و شکرگزاری میلاد رسول الله پیام مهر و محبت می دهد. SY صلح و عدالت، اتحاد جهان اسلام، پایان راسلحضرت رسول الله صلی الله علیه وسلم خدا با او مخالف است خداوند و صلحشنبه شب (2 مهر 1401) در تمامی مساجد سراسر کشور با اقامه نماز مغرب و شامدر صورت محکومیت آزار و اذیت احترام به حرم و mba تعارض در گرد هم آمدند یک نوع دشمن خورد ایران اسلامی و شگفت انگيز دعوت به اتحاد و خشم انقلابی علیه اغتشاشگران و آشوبگران و تخریب اموال عمومی.