اجلاس عاشورا زمینه ساز اجرای عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رضا رمضانی پیش از ظهر جمعه هفتمین روز از ماه محرم الحرام در صحن حرم حضرت فاطمه (س) برگزار شد. پایان (س) خواهر امام رضاآ) وی با اشاره به اینکه موضوع خونریزی و انتقام در طول تاریخ به دلیل ظلم، دروغ و کفر انجام شده است، گفت: همان گونه که در خون امام حسین(ع) ریخته شد.آ) عشق و محبت سیدالشهداآ) شاد کردن مردم نیز یک وظیفه است.

دبیر کل مجلس شورای ملی اهل بیت(ع)آ) وی با اشاره به اینکه دشمنان دین می خواهند خدا را از زندگی انسان حذف کنند، تصریح کرد: اگر خدا در زندگی انسان نباشد، زندگی معنا ندارد.

با طرح این سوال که اگر دین و پیامبری نباشد فتوای عقل در مورد ظلم در جامعه چیست؟ ذهن انسان ها عدالت را خوب و بی عدالتی می نامند زشت او میداند.

نبود ظلم و ستم در جامعه باعث می شود افراد نتوانند به سعادت برسند

آیت الله رمضانی ادامه داد: حکمت عملی علاوه بر مشاهده رواج ظلم در جامعه تاکید می کند که در زمان مناسب در زمین باشیم و با ظلم مواجه شویم.

وی همچنین گفت: فطرت انسان حکم می کند که در مقابل ظلم بایستیم اما دین در این زمینه می گوید همه درگیری ها باید با خواست خدا باشد.

نماینده مردم گیلان در مجلس رهبری با بیان اینکه اگر ظلم و ستم در جامعه رها شود، بشریت هرگز رنگ خوشبختی نخواهد دید، تصریح کرد: علمای دنیا مجازات های مختلفی را برای جنایاتی مانند قتل، تجاوز جنسی در نظر گرفته اند. ، دزدی و… زیرا اگر تجاوز به عنف باشد و دزدی در جامعه جایز باشد امنیت را از دست می دهد.

وی با تاکید بر اینکه عده ای مانند داعشی ها که مدعی دین هستند از بدو تولد به کودکان کلمه کشتن را یاد می دهند، گفت: در تمام دنیا برای کسانی که مرتکب جرم شده و در جریان است، قضاوت و مجازات تعیین می شود. از ارتکاب جرم راه اشتباه.

آیت الله رمضانی با اشاره به اینکه پیشگیری از ظلم امری عادلانه است، گفت: نظام حکومتی به دنبال گسترش ظلم و بندگی بشر است، اما مکتب عاشورا به ما می آموزد که با این روش مخالفت کنیم، همین.

دبیر کل مجلس شورای ملی اهل بیت(ع)آ) وی با بیان اینکه باید از مسئولان بازخواست و پاسخگو باشد، تصریح کرد: هیچکس حق ندارد پول ملی را به عنوان حقوق دریافت کند زیرا مردم را معطل می کنند.

وی با تاکید بر اینکه هرکس کار خود را به طور کامل انجام دهد کشور را آباد می کند، تاکید کرد: او مجرمی است که کار مردم را به تاخیر می اندازد و باید پاسخگو باشد.

مردان در دیدار امام حسین مبارزه با فساد آموزش دیده است

آیت الله رمضانی ادامه داد: دین مبین اسلام تاکید دارد که نوع جهاد و مقابله با ظلم فقط برای رضای خدا نباشد. همانطور که دعا و ایمان برای خداست، جنگ و خونخواهی هم باید برای خدا باشد.

نماینده مردم گیلان در مجلس علمای رهبری گفت: نتیجه زیارت عاشورا و اجلاس عاشورا این است که باید برای یک واقعه بزرگ که اجرای عدالت در جامعه بشری و مبارزه با آن است آماده شویم. فساد.

به گفته دبیرکل مجمع ملی اهل بیت(ع)آ)دیدار حسین من مبارزه با فسادآموزش جستجوی حقیقت و تمرکز بر حقیقت.

وی خاطرنشان کرد: انسان باید در موسم به وظیفه خود نسبت به امام عمل کند.Aj) به معنای در نظر گرفتن خودسازی، اصلاح و پایه گذاری است. هر چیزی برای اهل بیت(ع)آ) هر چه نزدیکتر می شویم، «توانایی» ما افزایش می یابد.

آیت الله رمضانی با بیان اینکه والدین باید برای فرزندان خود دعا کنند، تصریح کرد: فرزندان در خانواده می توانند متحول شوند و باقیات خوبی از پدر و مادر شوند.

نماینده مردم گیلان در بیت رهبری تصریح کرد: باید از اراده خود استفاده کنیم و خود و فرزندانمان را به بار بیاوریم.

دبیرکل مجلس شورای ملی اهل بیتآ)با تاکید بر مطالعه، یادگیری و رفتار کتاب مطالعه زندگانی امام حسین (ع)آ)پذیرفته شده: همه محبین اهل بیت(ع)آ) می توانند «اهل» باشند.