اجرای 5 طرح راهبری روستایی در چهارمحال و بختیاری آغاز شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانفرشید ریاحی سامانی گفت برو وی با خبرنگار مهر گفت: این طرح ها در شهرستان های قلعه مدرسه، حاتم آباد، میانجو، نصیر آباد و آرامش بخش در شهر لردگان واقع شده است.

وی افزود: بیش از 13 میلیارد ریال برای اجرای طرح راهبری جدید در 5 شهرستان شهرستان لردگان هزینه می شود.

ریاحی همچنین از اجرای 11 طرح روستایی در چهارمحال و بختیاری به مناسبت روز شهر خبر داد و افزود: بیش از 70 میلیارد ریال برای اجرای این طرح ها در 4 شهرستان این استان هزینه شده است.

وی یادآور شد: این طرح ها در شهر نیاکان شهر امام حسین است.آ)ملک آباد و چرخیدن در شهرستان کوهرنگ روستا زخم، یوناکی، ناغان سفلی و شهر امام خمینی (ره) و ششبهرا اولیا از کار روستای لردگان روستای کاسداران پایین شهر کیار و شهر عزیز آباد در شهرستان اردل نصب شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری به راه اندازی طرح کسب و کار طرح توسعه و توسعه سامانه روستایی شهرستان بروجن در مهرماه امسال اشاره کرد و تاکید کرد: 43 میلیارد ریال هزینه اجرای آنها است. طرح.

ریاحی اعلام کرد: کار اجرایی ساخت 280 مسکن روستایی برای نیازمندان در شهرستان اردل با بدهی بیش از 840 میلیارد ریال راه اندازی شد و روند ساخت ادامه دارد.