اجرای طرح حمله ضد سرقت در البرز – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانگزارش روزنامه نگار به گزارش خبرنگار مهر، سردار عباسعلی محمدیان در حاشیه نمایشگاه پلیس آگاهی البرز اظهار داشت: پلیس آگاهی استان البرز در پاسخ به مطالبات مردم برای مبارزه با سرقت و در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با تهدیدات امنیت عمومی از گذشته تاکنون 72 سال. ساعت با کمترین کلانتری طرحی برای مبارزه با سرقت در سراسر استان ایجاد کرد.

وی افزود: در این طرح 40 باند متلاشی و 103 سارق دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز نیز 12 نفر را دستگیر کرد ملخار وی از اموال مسروقه در این طرح خبر داد و گفت: در این طرح کارآگاهان مقادیر زیادی اموال مسروقه شامل 14 دستگاه خودرو، وسایل منزل، ابزار و ادوات را کشف کردند.

با توجه به همکاری خوب قوه قضائیه و پلیس در اجرای طرح اجرای مبارزه با سرقت، این مقام مسئول با برآورد 195 میلیارد ریال کارشناسان خبر داد.

وی همچنین از مردم خواست هنگام مواجهه با افرادی که ادعا می کنند افسران لباس فرم هستند، کارت شناسایی معتبر و مقررات درخواست کنند.

سردار محمدیان در پایان با اشاره به اینکه طرح ها و مشارکت های پلیس در مبارزه با سرقت ادامه دارد، تاکید کرد: پلیس برای مبارزه با سرقت نیازمند همکاری و همکاری با همه نهادهای حفاظتی و مردم است و تا زمانی که این همکاری میسر نشود. پلیس، تلاش پلیس برای عموم ملموس نخواهد بود.