اتوبوس آمبولانس و بالگرد از بندرعباس و شیراز اعزام شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانمهرداد حسن زاده در گفتگو با خبرنگاران مهر در تشریح خدمات ارائه شده به مناطق زلزله زده اظهار داشت: تمامی بیمارستان های منطقه ایستاده و بالگردهای اورژانس در کنار آمبولانس ها مستقر هستند.

حسن زاده گفت: دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در اولین لحظه وقوع زلزله هشدار داده شد و به تمامی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی نیز اطلاع رسانی شد.

وی افزود: آمبولانس‌ها به سرعت در محل حادثه حاضر شدند و طبق گزارش‌هایی که تا ساعت 5:10 بامداد دریافت کردیم، حدود 7 دستگاه آمبولانس در منطقه سایه خوش حاضر شده و مشغول خدمت هستند. اتوبوس های آمبولانس نیز از بندرعباس و شیراز اعزام شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: اتوبوس های آمبولانس دانشگاه های علوم پزشکی لار، فسا و جهرم نیز به محل حادثه اعزام شدند و بالگردهای شیراز و بندرعباس نیز به محض تابش آفتاب آماده پرواز در داخل کشور هستند. بالا می رود. بایستید

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آمار دریافتی تاکنون 30 نفر بر اثر این زمین لرزه مجروح شده اند که حال شش نفر از آنها وخیم است، بنابراین در صورت نیاز بیماران به این بیمارستان ها منتقل و اقدامات لازم انجام می شود. آلینا