اتمام عملیات آسفالت‌ریزی معابر شهرک امید دژبان – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانوحیدرضا محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر از اتمام عملیات آسفالت‌ریزی معابر شهرک امید دژبان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این محدوده از تهران رو به توسعه قرار دارد و مدام شهرک‌های جدید تأسیس می‌شوند، معابر خاکی این شهرک‌ها نیاز به آسفالت‌ریزی دارد و از سوی دیگر برای معابر قدیمی نیز نیاز به آسفالت‌ریزی جدید است.

شهردار منطقه ۲۲ خاطرنشان کرد: به‌همین منظور؛ عوامل معاونت فنی و عمران این منطقه با سه تیم مشغول فعالیت در این خصوص هستند.

وی افزود: در منطقه ۲۲ به‌عنوان وسیع‌ترین منطقه شهر تهران بیش از ۶۰ کیلومتر معابر بزرگراهی شامل بزرگراه شهید خرازی، شهید سردار همدانی، آزادگان، آزاد راه تهران_ کرج، آزاد راه تهران_ شمال وجود دارد، به‌همین منظور عملیات آسفالت‌ریزی مورد توجه مدیریت شهری این منطقه قرار گرفته است.

محمدی ادامه داد: در ماه‌های اخیر معابر قابل توجهی از این منطقه که سالیان سال خواسته اهالی آن برای آسفالت‌ریزی بوده، مورد اجرای عملیات آسفالت‌ریزی قرار گرفته است و رضایت‌مندی شهروندان حاصل شده است.

شهردار منطقه ۲۲ خاطرنشان کرد: در قرار خدمت شهردار تهران موضوع نیاز بیشتر آسفالت در این منطقه مطرح شد و دستور سهم بیشتر آسفالت برای معابر این منطقه صادر شد و خوشبختانه تاکنون بسیاری از معابر خاکی این منطقه آسفالت‌ریزی و بسیاری از معابر که آسفالت فرسوده دارند نیز مورد مرمت قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: شهرک امید دژبان در شمال بزرگراه شهید خرازی قرار دارد که دو معابر اصلی این شهرک به نام‌های عطار نیشابوری و پاکزاد در مساحت شش هزار و ۵۰۰ متر مربع در کمتر از یک هفته به شکل شبانه روزی مورد آسفالت‌ریزی کامل قرار گرفته است که مورد رضایت‌مندی ساکنان این محله نیز قرار گرفته است.