ابراز خرسندی ترامپ از تغییر مالکیت توییتر – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، پس از اینکه ایلان ماسک، میلیاردر آمریکایی، سرانجام پس از کشمکش طولانی، شرکت توییتر را خرید، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا ابتدا پس از هجوم حامیانش به ساختمان کنگره در این شهر. کشور. 6 ژانویه 2021، حساب کاربری وی در این شبکه اجتماعی بسته شد، وی در مورد تغییر مالکیت توییتر اظهار نظر کرد.

وی که در حال حاضر در شبکه اجتماعی موسوم به “حقیقت اجتماعی” فعال است، نوشت: بسیار خوشحالم که توییتر در دست خردمندان است و توسط چپ کنترل نمی شود، افراد قدرتمند و دیوانه ای که دیگر واقعا از کشور ما متنفر هستند. “

بلافاصله پس از انتشار اخباری مبنی بر تغییر مالکیت توییتر، گمانه زنی ها درباره بازگشت ترامپ به توییتر رایج شد. ماسک به حذف اکانت ترامپ اشاره کرد، اما در مورد بازگشت ترامپ به پلتفرم صحبت خاصی نکرد.

ترامپ پیشتر گفته بود که این شبکه اجتماعی “هم بهتر است و هم بهتر کار می کند” و همچنین گفته بود که به توییتر بازنخواهد گشت.

حساب کاربری ترامپ در توییتر پس از حمله هوادارانش به ساختمان کنگره آمریکا در 6 ژانویه 2021 به حالت تعلیق درآمد.این حمله برای جلوگیری از تایید نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا و اعلام پیروزی انجام شد.جو بایدن و تعداد زیادی کشته شدند. و مجروح شدند.

ماسک که رئیس تسلا نیز هست، یکی از ثروتمندترین افراد جهان به حساب می آید و پس از چندین ماه حضور در توییتر، امروز (جمعه) این شبکه پرطرفدار را به قیمت 44 میلیارد دلار و با انجام معامله خرید. او در توییتی در «پرنده آزاد است».