آیا جنجال بین داوران «میدون» یک صحنه است؟ / Productions nitombo – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، فصل سوم برنامه تلویزیونی «مربع»پخش هفتگی روزهای سه شنبه و چهارشنبه بعد از خبر ساعت 22:00 از شبکه سه سیما. حال و هوای این سری از مسابقات تلویزیونیمربعدر دو فصل گذشته تفاوت هایی وجود دارد و شرکت کنندگان در سه مرحله به رقابت می پردازند.

سید محمد حسین هاشمی گلپایگانی درباره این فصل و نظراتی که از فصل های قبل دریافت کرده است، اظهار داشت: پاسخ شرکت کنندگان متفاوت بود.مربعاین یک نقطه عطف در زندگی آنها بود، چه در اعتمادی که برنامه به آنها داد، چه در پیشرفت آنها در دنیای تجارت. برخی از شرکت کنندگان من میفهمم آنها گفتند که بازده آنها هفت تا هفت برابر افزایش یافته است. از طرفی عده ای گفتند تغییر بزرگ در تجارت و کارش اتفاق نیفتاد اما به خصوص در خوب طبق آمار ما شاهد تغییرات قابل توجهی در صنعت بوده ایم.

این تهیه کننده همچنین با بیان اینکه این شرکت تا چه اندازه نمایشی و منحصر به فرد ارائه می شود، بیان کرد: تفکیک این دو مقوله مناسب نیست. برنامه “مربع»این محتوای منحصر به فرد خود را دارد که به شیوه ای جذاب مدیریت می شود. این یک موضوع طراحی و محتوا است که هر دو باید مکمل یکدیگر باشند.

او در پاسخ وی در خصوص نگرانی داوران از این نمایش نیز گفت: بحث های بین داوران جدی و جدی بوده و از پشت سر هم می توان دریافت که گاهی این بحث ها و بحث ها ادامه دارد. البته این واقعیت اقتصاد ماست که کارشناسان و نظر ما هر کدام ایده های خود را دارند و این ایده ها باید برای نشان دادن منحصر به فرد بودن و نقاط قوت و ضعف شرکت ارائه شوند.

این تهیه کننده افزود: داوران به برنامه بسیار لطف دارند، زیرا حضور در برنامه و انتقال ایده های اقتصادی به کارآفرینان را یک مسئولیت اجتماعی می دانند و وقت خود را می گذارند. قضاوت با و هماهنگی آنها برنامه قابل ستایش است. افراد مشهور سلام عمده ترین آنها عبارتند از: داوری با بیش از 10 هزار کارمند، داوری که بیشترین حجم صادرات را در کشور دارد.

وی در بخشی دیگر درباره ادامه برنامه توضیح داد: تاکنون 20 قسمت از فصل سوم پخش شده و قرار است تا 100 قسمت ادامه پیدا کند.