آنها کار میکنند!! (با چند نکته) تکه های سیلیکونی برای «خطوط گردنبند» و «گردن فناوری»


چند سال پیش یک پچ سیلیکونی طراحی شده برای ناحیه چشم را آزمایش کردم. یک شب پچ را امتحان کردم. با امید زیاد، صبح از خواب بیدار شدم تا پچ سیو را جدا کنم و متوجه شدم که زیر چشمم کمی صورتی است و خیلی پف کرده فکر کردم “هوم، نه آن چیزی که انتظارش را داشتم”، بقیه را در کشو پرت کردم و درست کردم “خیلی خوب بود که واقعیت داشت” یادداشت ذهنی در مورد وعده های پچ های سیلیکونی.

خب، دو سال بعد تصمیم گرفتم پچ های Sio را (به همراه چندین مورد دیگر) دوباره امتحان کنم. این بار انرژی ام را روی منطقه ای متمرکز کردم که بسیاری از ما را آزار می دهد. آن خطوط گردنبند وحشتناک خیلی ها از این شکایت دارند که پوست گردنشان زودتر از پوست صورت ما پیر می شود. در حالی که نحوه برخورد ما با این نواحی مطمئناً می تواند بر سرعت پیری آنها تأثیر بگذارد، این درست است که چندین چیز پوست گردن ما را برای پیری سریع تر آماده می کند. اولین عامل این است که پوست گردن ما نازک تر است. ثانیاً، پوست گردن ما غدد چربی کمتری نسبت به صورت ما دارد.

اما مهم‌تر از همه در سال‌های اخیر تأثیری است که فناوری بر وضعیت بدن ما داشته است. “گردن فناوری” برای اولین بار تقریباً ده سال پیش به عنوان یک اصطلاح ثبت شد و به عنوان یک عبارت پذیرفته شده در زندگی روزمره ما تبدیل شده است زیرا ما به طور فزاینده ای به تلفن ها، لپ تاپ ها و سایر دستگاه های دیجیتال وابسته هستیم. وجه اشتراک این دستگاه ها این است که ما معمولاً آنها را نه در 0 درجه (ستون فقرات و گردن ما در شادترین حالت خود!!) بلکه در زاویه 30 درجه، 45 درجه یا حتی 60 درجه مشاهده می کنیم. بدون توجه به تأثیری که نگه داشتن این نوع زاویه بر ستون فقرات گردنی ما می‌گذارد (!!!)، «چین‌های» تکراری که با ساعت‌ها نگاه کردن به دستگاه‌ها در گردن خود ایجاد می‌کنیم، قابل توجه است.

بنابراین من از تکه های گردن سیلیکونی برای مقابله با این خطوط چین یا گردنبند استفاده کرده ام. به مدت دو هفته چهار نوع چسب سیلیکونی گردن را آزمایش کردم. در زیر یافته های من را خواهید یافت. اما ابتدا کمی پیش زمینه:

تاریخچه – تکه های سیلیکونی برای التیام پوست

ورقه ژل سیلیکونی برای اولین بار در سال 1981 برای درمان جای زخم ناشی از سوختگی در بیمارستان کودکان استرالیا استفاده شد و از آن زمان به طور گسترده در ترمیم زخم استفاده شده است. توقف سریع در داروخانه یا جستجو در آمازون طیف وسیعی از محصولات (با بررسی های بسیار خوب!!) را به دست می دهد که سیلیکون را در اشکال مختلف برای درمان اسکار ارائه می دهد. مطالعات نشان داده اند که ورقه ژل سیلیکونی تبخیر آب از پوست را کاهش می دهد و هیدراتاسیون لایه شاخی را افزایش می دهد. به نظر می رسد در جامعه پزشکی اتفاق نظر قوی وجود دارد که محصولات مبتنی بر سیلیکون عمدتاً با توانایی سیلیکون در تأثیرگذاری بر هیدراتاسیون پوست به بهبود اسکار کمک می کنند – تا جایی که به طور سیستماتیک توسط پزشکان به عنوان بخشی منظم از مدیریت اسکار توصیه می شوند. من شخصاً چندین نفر را می شناسم که با موفقیت از این محصولات بدون نسخه به عنوان بخشی از یک رژیم برای بهبود زخم ها استفاده کرده اند.

وصله های سیلیکونی چگونه کار می کنند؟

برای چین و چروک های سطحی تکه های سیلیکونی وارد کنید! اما آیا آنها کار می کنند؟ من خوشحالم که گزارش می دهم که آنها واقعاً کار می کنند! برخی از اشکالات و موانع وجود دارد که باید از آنها عبور کرد تا آنها را کاربر پسند کرد، اما پس از پایان دوره جهت گیری اولیه، آنها راهی فوق العاده برای از بین بردن خطوط و چین و چروک ها و حتی بازگرداندن ظاهری جوان به بدن هستند. گردن و دکلته

1. انسداد. شما شنیده اید که من در مورد “انسداد” در مراقبت از پوست صحبت می کنم. انسداد اساسا جلوگیری از پوست از دست دادن رطوبت با تشکیل یک لایه محافظ روی اپیدرم. تکه‌های سیلیکونی مانند «انسداد روی استروئیدها» عمل می‌کنند، زیرا می‌توانند آب را تا لایه‌های بالایی پوست جذب کنند (کمی شبیه اسید هیالورونیک)، سپس هیدراتاسیون آن لایه را مسدود می‌کنند تا بتواند «در تمام طول شب چاق شود».

2. فشرده سازی. تکه های سیلیکونی هنگامی که روی پوست اعمال می شوند، مکش/فشردگی جزئی ایجاد می کنند. این فرآیند جریان خون را افزایش می دهد و در نتیجه مواد مغذی و تولید کلاژن را افزایش می دهد.

3. محدودیت.

در حالی که تولیدکنندگان پچ های پوستی سیلیکونی در بازاریابی خود به این موضوع اشاره نمی کنند، من متوجه شدم که بخشی از موفقیت من با این وصله ها به دلیل تغییرات وضعیتی است که آنها ایجاد می کنند. به عنوان مثال، در حالی که در رختخواب دراز کشیده بودم و به تلفنم نگاه می کردم (که تقریباً هرگز انجام نمی دهم 🤫…)، برایم ناخوشایند بود که خودم را در حالت عادی قرار دهم. من باید از نظر فیزیکی به وضعیت سالم تری حرکت می کردم، در غیر این صورت از بریدن گردنم به نوار سیلیکونی گردن رنج می بردم. در حالی که ممکن است برخی از مردم این را نامطلوب بدانند، من آن را با گام های بلند برداشتم. پس از همه، نه تغییر، نه سود.


تست های من – چه چیزی یاد گرفتم؟

برای ویدیوی مربوطه خود در یوتیوب، سه مارک وصله سیلیکونی و همچنین دو مارک نوار سیلیکون را خریداری کردم و در حال آزمایش بودم. در زیر بررسی من در مورد هر یک و همچنین رتبه‌بندی وصله‌هایی که امتحان کرده‌ام را خواهید دید. به طور کلی من متوجه شدم که همه وصله ها دارای مزایا و معایب مشابهی هستند. اما یکی “راه حل” برای یک اشکال مهم ارائه کرد – و من این ONE gamechanger را به اشتراک خواهم گذاشت که همه اینها (برای گردن) را بسیار بسیار بهتر می کند!

همه وصله ها دارای چند اشکال بودند:

1. عامل تحریک. در حالی که از نظر فنی «بدون آلرژی» است، در همه برندهایی که من ارزیابی کردم، برخی از کاربران هنگام برداشتن تکه‌ها ناراحتی را گزارش کردند. این تحریک از “برجستگی های کوچک” تا “صورتی مداوم” تا “بثورات” متغیر بود. در حالی که من این را با تکه های گردن تجربه نکردم، متوجه شدم که تکه های چشمی که چند سال پیش امتحان کرده بودم نه تنها ناحیه ظریف زیر چشم را تحریک می کردند، بلکه باعث تورم نیز می شدند. از آنجا که من مستعد ورم صبحگاهی هستم، این قطعاً برای من مطلوب نبود. از سوی دیگر، من مطالعه کردم که یکی از منتقدان که از گودی زیر چشم رنج می برد، از دیدن حجم بیشتر در آن ناحیه خوشحال شد! حدس من این است که این محصولات برای افرادی که پوست حساسی دارند مناسب نیستند (و اگر در طول روز از رتینوئیدها/ویتامین C استفاده می کنید احتیاط کنید).

2. توانایی حفظ چسبندگی. من صادقانه می گویم، این یک مشکل در سراسر تخته با وصله هایی بود که من بررسی کردم. چه در خواب و چه بیدار، ما انسان ها موجودات پویایی هستیم و “چوب لثه” ارائه شده توسط وصله ها به سادگی با زنی که در شب پرت می شود و می چرخد ​​مناسب نیست (من فقط می توانم تأثیر تعریق شبانه یائسگی را بر کل وضعیت تصور کنم!!) .

3. محصولات مراقبت از پوست در شب. در رابطه با شماره 2، اکثر برندها اصرار داشتند که این چسب ها روی پوست تمیز استفاده شود. همانطور که می توانم بگویم، این دلیل دیگری ندارد جز اینکه اطمینان حاصل شود که هیچ روغنی و غیره در محصولات موضعی قبل از خواب استفاده نمی شود که مانع چسبندگی پچ شود. بسیار خوب، این می تواند برای من یک معامله شکن باشد، زیرا من مطلقاً از مراقبت از پوست شبانه خود برای یک پچ سیلیکونی دست نمی کشم!

چسب چروک سیلیکونی آرایشی

SIO (بسته 1 30 دلاری) احتمالاً پیشگام در پچ سیلیکونی برای بازی زیبایی شناسی SIO در واقع یک کاهش دهنده چین و چروک موثر است. مانند بقیه، برای 6-8 ساعت (شب) و همچنین برای دوره های کوتاه تر استفاده می شود تا پوست صاف را برای مواقع خاص نشان دهد. خود پچ فوق العاده است. متأسفانه پایبندی مشکل دارد… پس از چندین بار استفاده، استفاده از این پچ در واقع آزار دهنده است. نکته قابل توجه: اگر مانند من از پف زیر چشم رنج می برید، ممکن است لکه های سیلیکونی در آن ناحیه برای شما مناسب نباشد. پس از برداشتن، زیر چشم من واقعا پف کرده تر بود (دوباره، احتمالاً برای برخی از شما یک پیروزی بود) و التهاب و ادم به وضوح مشهود بود.

توانایی حفظ چسبندگی: 4/10

عامل تحریک: برای من شخصاً هیچ کدام روی گردن نیست، اطراف چشم مهم است

فواید کاهش چین و چروک: 8/10

مقدار: من فکر می کنم که در حالی که اینها عالی هستند، قیمت آنها بیش از حد است. قابل توجه است که اینها در Skinstore موجود هستند و من 25٪ تخفیف در آنجا دارم که آنها را مقرون به صرفه تر می کند: از کد PENNY در هنگام پرداخت استفاده کنید.

OIA* من عاشق این پچ ها هستم این وصله گردن “فشرده ترین” از بین محصولات است (با Blumbody درست روی التیام آن) که پوشیدن آن را بسیار راحت می کند. دستورالعمل های ارائه شده اجازه استفاده از مراقبت از پوست را می دهد که کشف آن لذت بخش بود، اما افسوس …. دلیلی وجود دارد که به طور معمول هیچ مراقبت از پوستی درخواست نمی شود – این بر چسبندگی تأثیر می گذارد.

توانایی حفظ چسبندگی: 6/10

عامل تحریک: برای من شخصاً هیچ کدام روی گردن نیست، اطراف چشم مهم است (با همه آنها)

فواید کاهش چین و چروک: 8/10

ارزش: ارزش متوسط ​​- و برای مورد علاقه من گره خورده است، اما موضوع سهام آنها نگران کننده است

*وب‌سایت می‌گوید که تا پایان اکتبر موجود نیست-با دریافت موجودی وبلاگ به‌روزرسانی می‌شود

بلومبدی* اینها مورد علاقه من در گروه هستند. آنها تقریباً به اندازه OIA هستند و به عنوان “لرزنده” (معروف به راحتی) هستند و چسبندگی آنها اگر بهتر از بقیه نباشد به همان اندازه خوب است (و این قبل از اینکه بند ارائه شده را در نظر بگیریم!). من فکر می کنم که تفاوت ایجاد کننده این است که این شرکت آینده نگری برای ایجاد و

شامل، بند. به نظر من این می‌گوید که آنها فقط سعی نمی‌کنند مصرف‌کننده را وادار کنند تا پچ را دوباره بخرد (و پچ قدیمی را سطل زباله بخرد) با نرخی که فوق‌العاده گران و بیهوده است. این تفکر شایسته حمایت ما در ذهن من است! آنها همچنین مقرون به صرفه ترین برای شروع با بررسی آمازون برای قیمت فعلی هستند https://amzn.to/3e4jkb3

توانایی حفظ چسبندگی: 8/10

عامل تحریک: برای من شخصاً، هیچ کدام روی گردن، اما مانند بقیه، برای من بر پف دور چشم تأکید نمی‌کردند (تکرار می‌کنم که این می‌تواند برای بسیاری از شما مفید باشد!).

فواید کاهش چین و چروک: 8/10

مقدار: بهترین ارزش، و * مورد علاقه شخصی من

در حالی که من واقعاً از این که تکه های گردن Blumbody با چنین بند دستی عرضه می شوند، قدردانی می کنم، فکر می کنم یک دستگاه DIYer مفید می تواند با استفاده از ترکیبی از نوار چسب، باندهای طبی انعطاف پذیر و/یا هدبند پارچه ای کودک، یک بست گردن را درست کند.

نوارهای اصلاحی اسکار پزشکی

اگر نواحی کوچک‌تری (مثلاً ناحیه ابرو یا بین چشم‌ها) را درمان می‌کنید، این گزینه‌های عالی هستند، اما از آنجایی که حدود 1.5 اینچ عرض دارند، به نظر من بهترین گزینه برای گردن نیستند. آنها به خوبی می چسبند و در مقایسه با تکه های ژله ای ساخته شده برای گردن (که در ویدیوی خود نشان دادم) فوق العاده نازک هستند. اینها برای اصلاح و ترمیم اسکار واقعی بسیار موثر هستند، بنابراین وجود آنها در کابینت دارو فوق العاده است!

نوار ژل سیلیکونی Medipride Easy Tear

نوار سیلیکونی نرم JJ Care (به نظر من بهترین نوار از 2 نوار). این یکی قابل شستشو و قابل استفاده مجدد است که آن را مقرون به صرفه می کند. اما باز هم، اصلاً برای مناطق بزرگتر نیست.

یک چیز دیگر…

اگر به این نکته اشاره نکنم که تکه های سیلیکونی، هر تنوعی که استفاده شود، جای سایر عادات خوب مراقبت از پوست را نمی گیرد، سهل انگاری می کنم. مهمترین اقدامی که می توانید برای حفظ سلامت پوست گردن انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید که SPF را به صورت مذهبی اعمال می کنید. دومین مورد مهم این است که سایر عادات خوب را حفظ کنید (عدم سیگار کشیدن، رژیم غذایی سالم و حفظ وضعیت بدنی مناسب، به چند مورد). در نهایت، اطمینان حاصل کنید که از همان مراقبت از پوستی که روی صورت خود استفاده می کنید، روی گردن خود نیز استفاده می کنید. این شامل مواد فعالی مانند رتینوئیدها، ویتامین C، AHAs و غیره است (اگرچه ممکن است به دوز ملایم‌تری نیاز داشته باشید) و همچنین آب‌کننده‌ها و انسدادها برای به حداقل رساندن از دست دادن آب از طریق اپیدرمی. علاوه بر این، ابزارهایی مانند فرکانس رادیویی، ریزجریان و LED زمانی که به عنوان بخشی از یک روال معمول طولانی مدت استفاده می‌شوند، می‌توانند کمک قابل توجهی داشته باشند (به پست وبلاگ پایین فک مراجعه کنید).

خوب دوستان، بیایید همگی روی صاف نشستن کار کنیم! XOPenn

*Penn Smith Skincare یک شرکت کننده در Amazon Services LLC Associates Program، یک برنامه وابسته است. بسیاری از پیوندها پیوندهای وابسته هستند، به این معنی که وقتی شما از طریق آنها خرید می کنید، بدون هیچ هزینه اضافی برای شما، غرامت دریافت می کنم.

پیوندهای وابسته (اگر از آنها برای خرید استفاده کنید، کمیسیون دریافت می کنم):

SIO در Skinstore https://www.skinstore.com/brands/sio-beauty.list حتما از کد من برای دریافت 26% تخفیف استفاده کنید. کد PENNY است.

Blumbody در آمازون https://amzn.to/3e4jkb3

من با لینک های OIA به روز رسانی می کنم هنگامی که آنها در انبار موجود می شوند!

سلب مسئولیت: این وبلاگ برای ارائه تشخیص، درمان یا توصیه های پزشکی در نظر گرفته نشده است. محتوای ارائه شده در این وب سایت فقط برای مقاصد اطلاعاتی و سرگرمی است. لطفاً در مورد هر نوع تشخیص یا درمان پزشکی یا پوستی با یک پزشک یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مشورت کنید. اطلاعات موجود در این وبلاگ نباید به عنوان جایگزینی برای توصیه های یک متخصص مراقبت های بهداشتی/پوست در نظر گرفته شود. اظهارات بیان شده در مورد محصولات خاص در سراسر این وبلاگ برای تشخیص، درمان، درمان یا پیشگیری از بیماری نیست. مهم است که برچسب ها را بررسی کنید تا مشخص کنید که آیا یک محصول برای شما مناسب است یا خیر. قبل از شروع هر گونه درمان در خانه، با یک متخصص مراقبت های بهداشتی یا مراقبت از پوست مشورت کنید تا مشخص شود که آیا برای شما مناسب است یا خیر.