آموزش های مهارتی در شهرستان گناوه بر اساس نیاز-خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر محمدتقی صفری وی شامگاه چهارشنبه در دیدار مدیرکل فنی مهندسی استان بوشهر گفت: کارکنان یکی از ارکان توسعه جامعه هستند و باید در نظام جمهوری اسلامی به آنان آموزش و پرورش داده شود. تمرکز بیشتر.”

فرماندار گناوه افزود: با توجه به اهداف نظام مقدس اسلامی، نیروی انسانی این نظام باید از لحاظ روحی و فکری تقویت شود و انسان های فداکار و توانمند برای آینده مردم آماده خدمت رسانی به مردم باشند. ملت.”

وی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در زمینه ارائه آموزش های فنی و حرفه ای گفت: با ارائه آموزش های مهارتی به مراکز فنی و حرفه ای شهرستان گناوه باید مهارت ها و نیازهای شهرستان مورد توجه و شناسایی قرار گیرد و از این نیازهاست. که باید مورد توجه قرار گیرند. ارائه آموزش به کارآموزان.»

او برنامه را صدا می کند ریختن اجرای دوره های آموزشی با کیفیت و موثر در شهرستان را حیاتی دانست و افزود: نیروهای مورد نیاز در شهرستان گناوه بتوانند از این نیروها علاوه بر رفع نیازهای شهرستان در سایر نقاط کشور به تفکیک استان و کشور استفاده کنند. کشور.

فرماندار گناوه از حمایت فرمانداری از طرح مهارتی در راستای نیاز بازار کار این شهرستان خبر داد و گفت: امیدواریم با همکاری مدیرکل مهندسی شاهد رشد و توسعه آموزش های مهارتی در این شهرستان باشیم. آموزش فنی و حرفه ای در استان بوشهر.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به توانمندی های شهرستان گناوه در زمینه توسعه مهارت آموزی خواستار همدلی، سازش، همکاری و مدیریت صحیح منابع و پرسنل برای ارتقای جایگاه های فنی و حرفه ای شد. تحصیل در گناوه