آمریکا: حمله پهپادی به نفتکش در دریای عمان توسط ایران انجام شده است – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، آمریکا مدعی شد ایران مسئول حمله پهپادی به یک نفتکش در دریای عمان بوده است.

بر اساس این گزارش، سازمان تروریستی سنتکام اعلام کرد که بررسی بقایای پهپادی که هفته گذشته برای حمله به یک نفتکش در دریای عمان مورد استفاده قرار گرفت، نشان می دهد که این پهپاد ایرانی و مشابه پهپاد مورد استفاده توسط این پهپاد است. ایران. جنگ در اوکراین قدرت روسیه را تثبیت کرد.

سنتکام در ادامه اتهامات خود گفت ناوگان پنجم دریایی مدارک جمع آوری شده را به آزمایشگاهی در مقر خود در بحرین منتقل کرد و کارشناسان ارتباط ایران با این حمله را تایید کردند.

لازم به ذکر است که روز سه شنبه هفته گذشته چند رسانه گزارش دادند که نفتکش «پاسفیک زیرکون» با پرچم لیبریا هدف حمله پهپادی قرار گرفته است. این نفتکش تحت نظارت شرکت “کشتیرانی شرق اقیانوس آرام” فعالیت می کند. شرکتی که متعلق به میلیاردر صهیونیست ایدان اوفر است.

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که این تانک مورد هدف “موشک” قرار گرفت و افزود که این تانک جراحات جزئی داشته اما تلفات جانی نداشته است.

اگرچه این شرکت از افشای دلیل این حمله خودداری کرد، اما یک مقام رژیم صهیونیستی در مصاحبه با CNN گفت که “پهپاد شهید-136” هدف کامیون حامل سوخت بوده است.

رسانه های رژیم صهیونیستی در چارچوب هدف قرار دادن نفتکش به ایران حمله قدرتمندی را انجام داده و سعی دارند آن را به ایران نسبت دهند.

بر اساس این گزارش، شبکه 13 رژیم صهیونیستی به نقل از مقامات نظامی رژیم صهیونیستی که نامشان فاش نشد، اعلام کرد که ایران پشت حمله به نفتکش این میلیاردر صهیونیست بوده است.

این رسانه صهیونیستی گفت: هدف اصلی شلیک به اهداف مربوط به اسرائیل نیست، بلکه ایجاد اختلال در مقدمات جام جهانی قطر است که در مجاورت (عمان) است.