آمار مدیریت شهرستان رشت با وضعیت شهر مغایر است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر محمد حسین مطمئن اررنیا وی بعد از ظهر چهارشنبه در چهل و چهارمین جلسه علنی شورای شهر رشت در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب به ویژه شهید بهشتی گفت: شهید بهشتی پایه گذار عدالت اسلامی در کشور بود.

رئیس شورای شهر رشت درباره این ممنوعیت صحبت کرد گل رز ساختمان فرماندهی کلانتری شهرستان رشت گفت: این فرد جانباز شیمیایی دوران دفاع مقدس مدتها بود که ادعای خود را دریافت نکرده بود و در آخرین بار به آن اشاره کرد که ساختمان شهرداری با وحشیگری مواجه شد. رفتار یک مدیر. و اکنون ممنوع شده است گل رز است.

وی با اشاره به نامه خود به شهردار رشت درباره تخلف این تاجر گفت: شهردار رشت پاسخ غیرقابل قبولی داد و نامه برگشت داده شد.

هیچ اقدامی برای تنظیم رودخانه رشت نمی توان انجام داد

یکی از اعضای شورای شهر رشت نیز در این جلسه گفت: در سفر رئیس جمهور به گیلان، بودجه ای برای ساماندهی وضعیت رودخانه رشت مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اما تاکنون اقدام ملموسی در این زمینه صورت نگرفته است. در باره ناگفته نماند وی گفت: برای حفظ سلامت جمعیت باید به سرعت وضعیت رودخانه رشت مشخص شود.

هادی رمضانی با بیان اینکه رفع فقدان طرح های تفصیلی و جامع رشت ضروری است، تصریح کرد: تخریب منازل مردم پس از ساخت و ساز به دلایلی مانند زمین کشاورزی غیرقانونی است و عادلانه است و باید از قبل به این مسائل توجه شود.

وی با اشاره به اینکه حذف مدیران شایسته و موثر شهرداری به نفع شهر نیست، گفت: باید مدیران شایسته، پاک و شایسته شناسایی و در نقاط مختلف شهر از آنها استفاده شود.

رشت مثل شهری جنگ زده است

در این جلسه یکی دیگر از اعضای شورای شهر رشت نیز حضور داشت، ضمن قدردانی از اقدامات مثبت شهرداری رشت در حل موضوع میدانی. نسقیوی گفت: با وجود چنین شرایط خوبی، عجله در انجام پروژه عمرانی انتقادی به حقوق کمون رشت است و به دلیل شرایط جوی زمان زیادی برای انجام کارهای عمرانی در شهر نداریم. . .

مهدی نوری | هریس وی با انتقاد از عدم اعلام برنامه های عمرانی شهردار توسط شهردار به شورا، گفت: بارها از شهردار درخواست کرده ام که کار ساخت و ساز را به کمیسیون گزارش دهد اما ایشان به صراحت اعلام کردند که طرح را به کمیسیون و شورا ارائه نمی کند. . “

وی اظهارات شهردار رشت مبنی بر فعالیت 30 دستگاه اتوبوس در سطح شهر را کذب و غیرواقعی دانست و افزود: طبق بررسی های انجام شده 11 دستگاه اتوبوس وجود دارد که فقط در رشت کار می کند و بی صداقتی شهردار در این زمینه غیرقابل قبول است.

نوری هریس وی با بیان اینکه آمارهای ارائه شده از سوی شهردار و مدیران شهرداری از وضعیت رشت متناقض است، تصریح کرد: همه چیز مانند این آمار نیست، در رشت است و رشت مثل یک شهر جنگید.

وی در خصوص ذی نفعان شهرستان رشت گفت: ثبات مدیریت با حضور نیروهای مجرب و متخصص حاصل می شود و هدف شورا پاکسازی مزایا، تجارت و جلوگیری از خیانت آنان است.