آقاب سپاهان قهرمان 15 سال لیگ برتر فوتبال قم شد – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانموسی رفیعی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه تیم عقاب سپاهان موفق شد اولین قهرمانی را در 15 سال لیگ فوتبال قم کسب کند و جواز حضور در این رقابت ها را برای قهرمانی کشور به دست آورد. تیم رقیب و البته تفاوت طناب زنی با بسیاری از گل های عقب افتاده سپاهان، این رده بندی در جدول بازتاب رسانه ای شد و در نهایت به گزارش اداره فوتبال استان قم، تیم عقاب قهرمان شد. و تیم برتر .

وی با اشاره به اینکه 15 سال است که 10 تیم در لیگ قم حضور دارند، گفت: در پایان 9 هفته تلاش تیم های فعلی، آقاب سپاهان با 13 برد، یک تساوی و یک باخت قهرمان شد و قهرمان شد. بیشترین امتیاز با 38 امتیاز و تفاضل گل 27. گل زد و عنوان قهرمانی را به دست آورد.

مربی تیم عقباب سپاهان ادامه داد: این تیم در 1 بازی خود مقابل حریفان پیروز شد. سمت و گل های زیادی به ثمر رساند و موفق به زدن 39 گل شد و در 15 بازی تنها 12 گل دریافت کرد و در هر بازی 4 گل به ثمر رساند.

رفیعی بیان کرد: تیم عقاب های سپاهان قم در این دوره از مسابقات با بازیکنانی چون پوریا سپهری، علیرضا یوسف منش، طاها بختیاری، علیرضا بردستانی، طاها قائم پناه، امیرحسین صادقی، مهدی ابراهیمی، محمدرضا سعادتمند، عرفان رحیمی، حمیدی زاده، ابوالفضل لطفیان و پوریا رحیمی در این دیدار رویایی با حریفان خود داشتند.

او از نسل محمدرضا حاجی زاده، طاها کاشانی، علی اصغر امیران، علی اصغر جعفری، محسن مطیعی، مهدی خوشدل، مهراب رجبی، علی خدایی، محمدمهدی است. خانهعرفان محمدی کاشانی، امیرعلی ادیب، عرفان بها الدینیمحمدحسین خاکباز، امیرعباس فرقانی، حسن کرمانی و جواد ذاکر به عنوان دیگر بازیکنان این تیم گفت: هدایت تیم عقاب سپاهان در این مسابقات بر عهده من بود و اعتقاد قربانیان، محمود حیدری، محمد عباسیان و رسول. طاهری در این تیم حضور داشت و در آن تیم حضور داشت.

سرمربی تیم عقباب سپاهان قم با تاکید بر اینکه قهرمانی حاصل کار تیمی است نه انفرادی، گفت: مصمم هستیم در بازی فوتبال اینجا پیروز شویم، در سطح ملی، در سطح منطقه هستیم. که مخصوص قهرمانان است. قلمرو سربازان مشارکت کنید و امیدواریم با حمایت مسئولین استانی و بخش خصوصی بتوانیم به افتخار کشور ادامه دهیم.