آغاز عملیات اجرایی ساخت قرارگاه اربعین در مرز خسروی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرنگار مهر، رضا داودی روز گذشته در حاشیه مراسم افتتاحیه ساخت قرارگاه اربعین در مرز خسروی در استان کرمانشاه با حضور معاون حقوقی، پشتیبانی و امور مجلس شورای اسلامی. امور وزیر نیرو، مشاور وزیر نیرو و ستاد ریاست نوآوری و مدیریت عالی در وزارت نیرو. نزدیک ترین وی به مرز کشور عراق اشاره کرد و گفت: با هماهنگی های انجام شده و تامین زیرساخت های لازم از سوی وزارت نیرو در مرز خسروی، این پایانه گذرگاه اربعین آماده پذیرایی از زائران اباعبدالله الحسین(ع) است. .آ) است.

وی با بیان نقش مهم راه اندازی قرارگاه اربعین در ارائه خدمات بهتر به هموطنان، افزود: برای ارائه خدمات بهتر و تکریم زائران اربعین حسینی، سپس یک قطعه زمین به بنیاد مسکن اسلامی انقلاب اهدا شد. دارای 3.4 هکتار زمین در خسروی برای ساخت کمپ. اربعین آن را به وزارت نیرو داد که امروز شاهد شروع اجرای آن هستیم.

به گفته مدیرکل آب و فاضلاب استان کرمانشاه، شرکت صنعت آب و برق استان کرمانشاه نیز به صورت مستمر جلساتی را برای آمادگی برای میزبانی از زائران اربعین در مرز خسروی و قطعا با همکاری سایر همکاران برگزار می کند. اجرایی. بدنه استان، تمامی لوازم مورد نیاز برای برگزاری مراسم پیاده روی اربعین مفرح تر خواهد بود.