آغاز ثبت نام و صدور کارت هوشمند رانندگان وانت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انجمن راهداری و حمل و نقل جاده ای، حمیدرضا شهرکی با اعلام این خبر، در راستای طرح ساماندهی رانندگان فعال تاکسی و وانت در حوزه حمل و نقل عمومی، فراخوان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای را صادر کرد. وی گفت: از کامیون داران خواسته شده است که ثبت نام کنند و کارت هوشمند دریافت کنند، بنابراین این کالا برای رانندگان و دارندگان تمام اتوبوس ها در نظر گرفته شده است و قبلاً به اداره حمل و نقل جاده ای سراسر کشور اطلاع داده شده است. کاربرد.

وی همچنین افزود: رانندگانی که حداقل 23 سال سن دارند و دارای گواهینامه رانندگی، دارای مدرک تحصیلی ابتدایی یا سوادآموزی هستند، صفحه اول و عکس کلیه کارت شناسایی، شناسنامه، ملیت و پایان خدمت یا دائم را ارائه دهند. انتشار و دو شکل 4 * 3 در این طرح ثبت نام موجود است.

معاون حمل و نقل وزیر راه اعلام کرد: کامیون داران با ارائه کارت وسیله نقلیه، شناسنامه فنی معتبر و شناسنامه فنی معتبر در این طرح ثبت نام کنند.پاور، بیمه مالی معتبر و خودروهای درجه یک را ارائه می کند. سال تا 20 سال میشوند گفت: متقاضیان برای ثبت نام و اخذ مجوز کار جهت بهره مندی از این طرح، کارت هوشمند راننده و راننده را از اداره کل راهداری و راهداری استان یا مرکز مجاز ثبت نام و صدور کارت شارپ در استان خود دریافت می کنند. .

خاطرنشان می شود در حال حاضر 10 شرکت مجموعه خصوصی در کشور فعال هستند و 225 هزار کامیون باری و 12 هزار راننده شاغل در این بخش دارای کارت هوشمند هستند.